2023-08-25

Dramaty i kłopoty bohaterów serialu „Pierwsza miłość”

Nowy sezon wielu postaciom przynosi trudne chwile. Na kogo czekają wyzwania? Po początkowych sielankowych scenach ślubu Celiny i Romana powracają codzienne, ale też niecodzienne kłopoty. A dalej? Jeszcze więcej akcji: sensacja, zemsta i rozstania! Nowe odcinki serialu „Pierwsza miłość” od 4 września od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie.

Na śmierć i życie
Prawdziwa bomba w klinice! Dochodzi do zamachu, w którym Sara (Anna Prus) ze swoją szajką przetrzymuje zakładników. Marysia (Aneta Zając), Grażyna (Grażyna Wolszczak) i Kacper (Damian Kulec) muszą współpracować, żeby ochronić pacjentów, a szczególnie najmłodszego Eryka (Aleks Kurdzielewicz), który jest celem napastników. Podczas jednej z brawurowych akcji Kacper zasłania Marysię własnym ciałem i ratując jej życie, poświęca swoje. Wtedy Marysia zdaje sobie sprawę, kto był jej prawdziwą miłością.

Prostowanie spraw
Dominika (Aneta Zając) wraca i szuka sposobu, jak pozbyć się wiszącego nad nią wyroku i listu gończego. W tym celu spotyka się z Emilem (w tej roli debiutuje Łukasz Garlicki), pracownikiem Edwarda (Marek Siudym), który - jak jej się wydaje - „ma spore znajomości”.

Amazonka
Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) wygrywa walkę z rakiem, ale wychodzi z niej poraniona. Dosłownie, ponieważ przeszła operację mastektomii, i w przenośni - czuje się „wybrakowana”. Musi znaleźć rozwiązania swoich problemów...

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pierwsza Miłość (@pierwszamilosc)

Poszukiwania w sieci
Artur (Łukasz Płoszajski) nie ustaje w poszukiwaniach matki swojego dziecka, Doroty (Magda Wróbel). Nagrywa dramatyczny apel, który krąży jako viral. Tymczasem pojawiają się dowody, że Dorota jest we Wrocławiu… szczęśliwa z innym mężczyzną.

Powrót po latach
W życiu Kaliny (Magdalena Wieczorek) i Oskara (Filip Gurłacz) pojawia się niespodziewany gość, ojciec jej dziecka Krystian (powrót do serialu Patryka Pniewskiego). Nie wiadomo, co się z nim działo przez ostatnie trzy lata, tym bardziej wątpliwa jest szczerość jego intencji. Krystian przekonuje Kalinę, że chce tylko odbudować relację z córką, ale działania, które podejmuje, zdają się temu przeczyć.

Tymczasem w Wadlewie
W życiu Śmiałka (Paweł Okoński) pojawia się nowa miłość, Krystyna (Małgorzata Szeptycka). Na ten burzliwy związek nakłada się jeszcze rywalizacja z jej bratem, wójtem Nowosiółek (Piotr Cyrwus).

Złamane obietnice
Olek (Krzysztof Wieszczek) wraca do nałogu i zdradza żonę. Wiktoria (Halszka Lehmann) nie może wybaczyć mężowi, wyprowadza się. Ten, z pomocą wujka Seweryna (Mirosław Kropielnicki), próbuje wrócić na dobre tory, ale wtedy w jego otoczeniu pojawia się i mocno miesza Wioletta (Dominika Skoczylas)...

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pierwsza Miłość (@pierwszamilosc)

Nowe odcinki serialu „Pierwsza miłość” od 4 września 2023 roku od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.