2023-08-29

Kim jest Anita Kuś-Munsanje z programu „Żony Warszawy”?

Pasjonatka mody, właścicielka kliniki w Dublinie oraz wielbicielka... prasowania. Poznaj tajemnice i ciekawostki na temat uczestniczki programu, które zdradziła POLSAT.PL. Wszystkie „Żony Warszawy” otrzymały te same pytania. Jak na nie odpowiedziały? Czy różnią się pod względem upodobań, doświadczeń i celów? Jakie są naprawdę „The Real Housewives” ze stolicy?

Kim jest Anita Kuś-Munsanje?
Anita jest Polką, ale większość dorosłego życia spędziła w Irlandii. Jej mąż jest w połowie Irlandczykiem, a w połowie Zambijczykiem, więc ich rodzina to miks kultur, temperamentów i języków. Prowadzą wspólnie największą klinikę medycyny estetycznej w Dublinie, ale od czasu pandemii mieszkają w Warszawie. Chcieli, żeby dwójka ich dzieci poznała polską kulturę, podszkoliła język oraz spędziła czas z rodziną. Anita jest pasjonatką i znawczynią mody, a swoją wiedzą na ten temat chętnie dzieli się w mediach społecznościowych.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anita Kuś Munsanje (@stylesnatcher)

Jak zarobiłaś pierwsze własne pieniądze?
W wieku siedmiu lat otworzyłam własny biznes usługowo-handlowy. Zatrudniłam koleżanki oraz kolegów z klasy w charakterze konsultanta do spraw jakości, oraz szybkości zbierania jabłek. Ja zasiadałam w zarządzie tej korporacji jak również pełniłam funkcje kierownika zmiany. Zdecydowanie nie dorobiłam się milionów, ale były to moje pierwsze zarobione pieniądze.

Z jakiego osiągnięcia jesteś najbardziej dumna?
Moją największą dumą jest dwójka moich dzieci. Uważam, że pieniądze, biznesy i drogie torebki, czasem są, a czasem ich nie ma. Natomiast jeśli wychowasz swoje dzieci na debili, to do końca życia musisz się liczyć z konsekwencjami.

Który z obowiązków domowych wykonujesz z przyjemnością?
Uwielbiam prasować, sprawia mi to ogromną przyjemność. Jestem pasjonatką prasowania. Jestem również fanką łączenia przyjemnego z pożytecznym, prasowanie jest dla mnie formą terapii. A mój mąż ma wyprasowane koszule i majtki i wszystkim żyje się łatwiej.

Co najbardziej cenisz w innych kobietach?
Szczerość i dystans do siebie. Jestem osobą sarkastyczną i bardzo często robię sobie żarty z samej siebie oraz moich koleżanek. Bardzo cieszy mnie jeśli ktoś się z tych żartów śmieje. Śmiech jest również takim moim prywatnym małym testem na inteligencję...

Dlaczego zdecydowałaś się wziąć udział w „The Real Housewives”?
Wy tego jeszcze nie wiecie, ale jakby mnie nie było, to nie mielibyście za bardzo co oglądać!

The Real Housewives. Żony Warszawy od 6 września w środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat