2023-07-19

„The Real Housewives": Żony Warszawy mają nerwy ze stali

O uczestniczkach nowego show i ich pierwszym spotkaniu opowiada POLSAT.PL producent Igor Nowiński. To kobiety sukcesu, dla których udział w takim programie to całkiem nowe wyzwanie. Jak sobie z nim radzą? Czy pojawiła się między nimi chemia, czy rywalizacja? „The Real Housewives. Żony Warszawy” jesienią 2023 roku w Polsacie.

Mocne wejście
W programie bierze udział dziewięć zamożnych kobiet z Warszawy. Wszystkie odniosły sukces dzięki swojej pracy i talentowi. Jakie było pierwsze spotkanie tak mocnych osobowości? - Na pewno nieco ostrożne i nieśmiałe - zdradza producent show Igor Nowiński. - To wzajemne „obwąchiwanie się” szybko jednak ustąpiło wielkiej ciekawości i otwartości. Nie oznacza to jednak, że wszystkie panie od razu przypadły sobie wzajemnie do gustu. To osiem naprawdę silnych osobowości, a każda z bohaterek chce się wyróżniać. To naturalne, że między nimi iskrzy - stwierdza.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Odważny debiut
Zadanie, jakie postawiono im w „The Real Housewives. Żony Warszawy” to dla uczestniczek nowość. - Udziałowi w programie na pewno towarzyszy niemały rollercoaster emocji. To zarówno euforia, taka pozytywna ciekawość „z czym to się je”, ale i niepewność. Przecież takie wystawienie się na osąd publiczności wymaga nerwów ze stali - mówi producent w rozmowie z POLSAT.PL. - Te dziewczyny są naprawdę odważne i wierzę, że nasi widzowie będą potrafili to docenić! Zwłaszcza że zdecydowana większość naszych bohaterek nie miała nigdy wcześniej do czynienia z występami przed kamerą - dodaje.

Co w programie „The Real Housewives. Żony Warszawy”?
- Przed każdą z bohaterek stoi nieco inne wyzwanie. Niektóre chcą zrealizować ambitne plany biznesowe, inne, stawiają sobie cele natury rodzinnej czy osobistej. Są takie, które chcą motywować: i pozostałe dziewczyny z grupy, i widzów przed telewizorami. Na wszystkie czeka szansa na nowe przyjaźnie, wyjątkowe doświadczenia, no i parę niespodzianek, z którymi będą musiały się zmierzyć - mówi Igor Nowiński.

The Real Housewives. Żony Warszawy od 6 września w środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat