2023-07-12

Poznaj uczestniczki „The Real Housewives. Żony Warszawy”

Wielkie pieniądze, emocje, intrygi, sojusze i konflikty, a wszystko to w luksusowym wydaniu. Jesienią 2023 roku na antenie pierwsza polska edycja hitowego reality show „The Real Housewives” pokazującego prawdziwe życie bajecznie bogatych warszawianek. Poznaj osiem nietuzinkowych dziewczyn, w które wygrały casting i zostały uczestniczkami nowego show Polsatu!

Anita Kuś-Munsanje
Bizneswoman zakochana w modzie. Wraz z mężem prowadzi największą klinikę medycyny estetycznej w Dublinie. Od niedawna mieszkają w Warszawie, do której przeprowadzili się w czasie pandemii. Chcieli, żeby dwójka ich dzieci poznała polską kulturę, podszkoliła język oraz spędziła czas z rodziną. Anita jest Polką, ale większość dorosłego życia spędziła w Irlandii. Jej mąż jest w połowie Irlandczykiem, a w połowie Zambijczykiem. Ich rodzina to miks kultur, temperamentów i języków. Anita jest pasjonatką i znawczynią mody, a swoją wiedzą na ten temat chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Pełna naturalnej charyzmy i energii, nieustannie znajduje sobie nowe aktywności. Przewrotna i zadziorna. Poczuciem humoru potrafi rozbroić każdą sytuację. Uwielbia podróże i intensywne życie.

Magda Pyć-Leszczuk
Autorka książki i projektu „Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą” oraz mocno stąpająca po ziemi kobieta biznesu. Na co dzień właścicielka warszawskiej agencji reklamowej. Jest spełnioną rodzinnie, biznesowo i twórczo kobietą, dumną z tego, że harmonijnie łączy życie prywatne i zawodowe. Swoimi działaniami pokazuje, że każda kobieta może osiągnąć, co zechce. Pod warunkiem, że umiejętnie po to sięgnie. Mąż Paweł to były oficer marynarki handlowej, a obecnie właściciel firmy zajmującej się zarządzaniem i realizacją projektów przemysłowych. Największymi skarbami Magdy i Pawła są ich dzieci, dlatego to rodzinę zawsze stawiają na pierwszym miejscu. Ich piękny dom z ogrodem w prestiżowej dzielnicy sprzyja życiu w harmonii i obfitości.

Barbara Sobczak
Światowej sławy lekarka implantolog i bizneswoman. Właścicielka klinik w Warszawie i Dubaju. Opracowała autorskie i przełomowe metody leczenia, które stosuje z wielkimi sukcesami. Dzięki niezwykłemu talentowi do biznesu udało jej się otworzyć klinikę w ekskluzywnym centrum handlowym Dubai Mall, a w planach ma także kolejne placówki w Polsce. Doktor Sobczak jest też autorką publikacji medycznych z dziedziny implantologii i międzynarodowym wykładowcą. Stworzyła również linię produktów stomatologicznych dla swoich pacjentów. Basia ma męża i trzynastoletnią córkę, która na stałe mieszka w Dubaju i chodzi tam do szkoły. Pod nieobecność rodziców, opiekuje się nią babcia. Żyją między dwoma kontynentami.

Anna Szubierajska
Właścicielka luksusowego hotelu Mazurski Raj w Rucianem-Nidzie. Razem z mężem prowadzi także działalność deweloperską. Mają dwójkę dorosłych już dzieci: Angelikę, która przeprowadziła się na Mazury i prowadzi rodzinny biznes hotelowy oraz Sebastiana, pomagającego ojcu w prowadzeniu firmy deweloperskiej „Willa Developer”. Anna wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką uwielbiają wypady na Lazurowe Wybrzeże, którego blichtr pozwala im wspaniale wypocząć.

Monika Żochowska
Współzałożycielka firmy Phenicoptere i marki GLOV. Twórczyni wielu innowacyjnych i opatentowanych produktów kosmetycznych, m.in. bestsellerowych rękawiczek do demakijażu, które zmywają kosmetyki tylko przy użyciu wody. Jej produkty odniosły sukces wśród milionów użytkowniczek w ponad 60 krajach. Monika mieszkała i studiowała w Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii, Francji, Belgii, Londynie, Dubaju. Od zawsze za najwspanialsze miejsce na świecie uważa jednak Warszawę, gdzie obecnie mieszka. Dużo podróżuje z rodziną: partnerem, dwuletnim synkiem i jego dziadkami. Luksusowe jest nie tylko jej życie, ale i pasja, którą są diamenty. Jest certyfikowanym znawcą tych kamieni i właścicielką firmy Diamond Advisory, specjalizującej się w diamentach inwestycyjnych i personalizowanej biżuterii.

Sara Koślińska
Bizneswoman z branży technologicznej z dyplomem Harwardu. Prowadzi firmę działającą w obszarze technologii finansowych, której głównym produktem jest aplikacja inwestycyjna Limitless dla banków i firm ubezpieczeniowych chcących zaangażować młodych klientów. Sara znalazła się na prestiżowych listach magazynu „Forbes”: „30 under 30” i „100 Female Founders in Europe to Follow”. Mieszka z mężem inwestorem w luksusowym apartamencie w Alei Róż. W weekendy, gdy przyjeżdżają dzieci męża, cała rodzina przenosi się do domu z dużym ogrodem w Aninie. Jej słabością są programy randkowe, które uwielbia oglądać, zajadając się chipsami.

Kasia Przydryga
Fotografka. Robi zdjęcia dziecięcej mody, reklamujące ekskluzywne hotele i marki. Jest mamą jedenastoletnich bliźniaków: córki Vivi i syna Oliviera. Jej droga do sukcesu prowadziła przez wiele przeciwności losu. Kasia była zmuszona zamieszkać z dziećmi u mamy i właśnie wtedy wpadła na pomysł, by fotografować maluchy i umieszczać ich zdjęcia na blogu, który już w 2012 roku wyróżniono tytułem Bloga Roku. Szybko została zauważona i zaczęła otrzymywać propozycje od znanych marek polskich i zagranicznych, w tym Dolce & Gabbana, Monnalisa, Kardashian Kids, Apart, Stefano Cavalleri, Elsy czy Maa Shoes. Kasia tworzyła pokazy mody dziecięcej, m.in. w ramach Warsaw Fashion Street. Od lat gości na prestiżowych międzynarodowych targach PittiBimbo we Florencji. Bardzo dużo podróżuje z dziećmi, łącząc pracę z odpoczynkiem.

Monika Goździalska
Założycielka Petgram, unikalnej na polskim rynku aplikacji będącej połączeniem lokalizatora GPS i sieci społecznościowej dedykowanej właścicielom zwierząt. Sama ma cztery psy. Autorka książki „Skandaliczne życie modelek” i podcastu Radio Rutyna. Właścicielka marki odzieżowej Niedopodrobienia. Instagramerka i tiktokerka, w sieci występuje pod nickiem Princzypessa. Ma rzesze fanek, które uwielbiają jej szczere opinie i bezkompromisowe sądy. Nie boi się mówić prawdy, nawet gdy nie wszystkim się ona podoba. Jednoczy kobiety, wspiera i motywuje je do działania i zmian w swoim życiu. Przekonuje je, by spełniały marzenia. Uwielbia spędzać czas w domu w Hiszpanii, ale uważa, że to na Mazurach słońce świeci tak, jak nigdzie na świecie. Pasjonuje się motoryzacją, zwłaszcza sportowymi samochodami, kocha też modę.

Anna Wrońska - Przyjaciółka Housewives
Od piętnastu lat rozwija swoją karierę zawodową w branży mody luksusowej. Jest autorką e-booków oraz podcastów o biznesie w branży mody, rozwijaniu kariery i niezależności finansowej kobiet. Kocha podróże i piękne luksusowe miejsca. Wierzy w manifestacje marzeń i afirmację. Prywatnie żona rapera Jurasa i mama trzyletniego Oriona. W programie występuje w roli Przyjaciółki Housewives.

„The Real Housewives” to światowy fenomen, który zapoczątkował serię najbardziej emocjonujących formatów typu reality w historii. Pierwsza odsłona zadebiutowała w USA w 2006 roku, a już pięć lat później program doczekał się pierwszej międzynarodowej edycji. Do tej pory swoje wersje pokazały telewizje m.in. w Australii, Francji, Włoszech, Holandii, na Węgrzech i w Grecji. „The Real Housewives. Żony Warszawy” to 35. edycja w globalnej rodzinie formatu. Program na licencji NBCU produkowany jest przez Rochstar na zlecenie Telewizji Polsat.

  

The Real Housewives. Żony Warszawy w środę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat