2023-06-13

Nowość! „The Real Housewives. Żony Warszawy” w Polsacie

Kultowy reality show nareszcie w Polsce! Format, który na całym świecie odniósł ogromny sukces, doczekał się narodowej wersji w naszym kraju. Osiem kobiet, wielkie pieniądze, ogromne emocje, przyjaźnie, intrygi, a wszystko to w otoczeniu prawdziwego luksusu! „The Real Housewives. Żony Warszawy” jesienią 2023 roku w Polsacie.

Elita polskich dam
Uczestniczki programu zostały wybrane w drodze castingu. Wszystkie odniosły ogromny życiowy sukces i na swoją pozycję zapracowały same. Są wśród nich kobiety biznesu z różnych branż - między innymi kosmetycznej, hotelarskiej, medycznej, high-tech. Łączy je charyzma, pasja, z jaką podchodzą do swojej pracy i zamiłowanie do pięknych i drogich rzeczy.

Codzienność w świecie wielkich pieniędzy
- Każda z uczestniczek to nietuzinkowa, mocna osobowość. Kamery Polsatu będą towarzyszyć im w życiu i pracy. Zobaczymy, gdzie mieszkają, dowiemy się, jak doszły do swoich fortun, jak wygląda ich luksusowa codzienność. Przekonamy się, jak ważna jest dla nich rodzina oraz co oznacza dla nich lojalność i przyjaźń. Będziemy świadkami ich wspólnych spotkań, zobaczymy jakie relacje nawiązują się między nimi i przekonamy się, czy w świecie wielkich pieniędzy jest miejsce na takie sentymenty? - zdradza dyrektor programowy i członek zarządu Polsatu Edward Miszczak.

Międzynarodowy hit
„The Real Housewives” to światowy fenomen, który zapoczątkował serię najbardziej emocjonujących formatów typu reality w historii. Pierwsza odsłona programu zadebiutowała w USA w 2006 roku, a już 5 lat później program doczekał się pierwszej międzynarodowej edycji. Do tej pory swoje wersje „The Real Housewives” pokazały telewizje m.in. w Australii, Francji, Włoszech, Holandii, na Węgrzech i w Grecji. „The Real Housewives. Żony Warszawy” będzie 35. edycją w globalnej rodzinie formatu. Program na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje Rochstar S.A.

The Real Housewives. Żony Warszawy od 6 września w środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat