2023-08-07

„Żony Warszawy”: Krzysztof Ibisz o kobietach „z pazurem”

Prowadzący polską edycję „The Real Housewives” dla POLSAT.PL o swoich wrażeniach z show. Krzysztof Ibisz ma okazję obserwować z bliska osiem kobiet sukcesu, które zostały bohaterkami nowego programu. Co dziennikarz i prezenter mówi o uczestniczkach? Czego mogą się spodziewać widzowie? Nowość w jesiennej ramówce od 6 września w środę o godz. 22:10 w Polsacie.

Wybuchowa mieszanka
Bohaterkami programu są święcące triumfy w różnych branżach Anita Kuś-Munsanje, Magda Pyć-Leszczuk, Barbara Sobczak, Anna Szubierajska, Monika Żochowska, Sara Koślińska, Kasia Przydryga i Monika Goździalska. - Dziewczyny są fantastyczne, osiągnęly ogromne sukcesy w swoich branżach, są przedsiębiorcze, ale także mają „ostry pazur”. W tych kobietach jest głód popularności - opisuje Krzysztof Ibisz, dodając, że relacje pomiędzy nimi są bardzo różne i aż buzują od emocji.

Biznesowe wskazówki
Widzowie w odcinkach „The Real Housewives. Żony Warszawy” będą mogli poznać uczestniczki, a także dowiedzieć się więcej o kulisach ich sukcesów. - To będzie program nie tylko rozrywkowy, ale także dla wielu inspirujący, jak pójść własną drogą, jak robić własny biznes - zaznacza dziennikarz i prezenter Polsatu. Co jeszcze Krzysztof Ibisz mówi o nowym programie? Zobacz wideo!

   

The Real Housewives. Żony Warszawy w środę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat