2023-08-23

„Żony Warszawy”: Uczestniczki przyszłymi gwiazdami mediów

Krzysztof Ibisz mówi POLSAT.PL o bohaterkach polskiej odsłony „The Real Housewives” i ich wzajemnych relacjach. Kobiety, które zdecydowały się na udział w show, mają na koncie sukcesy w swoich branżach. Co sprawiło, że dały się przekonać do pokazania swojej prywatności? Czy mają szansę podbić media, niczym niektóre z ich poprzedniczek w międzynarodowych wydaniach programu? Oglądaj od 6 września w środę o godz. 20:05 w Polsacie.

Głód popularności
Po udziale w programie „The Real Housewives” wiele z uczestniczek stało się rozpoznawalnych. Kontynuowały swoją obecność w mediach i w sieci. Czy podobna przyszłość jest pisana bohaterkom polskiej wersji? - W tych kobietach jest głód popularności, tak mi się wydaje - stwierdza pewnie Krzysztof Ibisz w rozmowie z POLSAT.PL. - One wcześniej nie miały kontaktu z mediami, więc to jest bardzo ciekawe, jak one w ten świat wchodzą, z jakimi emocjami, czy go lubią, czy nie. Ale wydaje mi się, że czeka nas kilka spektakularnych karier medialnych - mówi z przekonaniem prowadzący program.

Oko w oko
Wszystkie uczestniczki to pewne siebie kobiety sukcesu. Jak zareagowały na siebie nawzajem? - Te relacje są bardzo różne, ale są ogromne, ogromne emocje - zdradza Krzysztof Ibisz. Między bohaterki rodzą się przyjaźnie, choć nie brakuje też rywalizacji, co widać już w zwiastunie nowej produkcji. Co jeszcze prowadzący ujawnia na temat programu przed jego premierą? Zobacz wideo!

The Real Housewives. Żony Warszawy od 6 września w środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

  

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat