2023-08-20

O takiej ceremonii marzy ekipa programu „Ślubne pogotowie”

Izabela Janachowska zdradza, czego chciałaby się podjąć dla pary bohaterów. Jakiego ślubu nie było jeszcze w programie, a zdaniem prowadzącej powinien być? Prowadząca opowiada także, co jest dla niej największym wyzwaniem podczas realizacji programu. „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” od 3 września w niedzielę o godz. 17:40 w Polsacie.

Oglądaj Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej online na polsatboxgo.pl.

Ślub - marzenie
W pierwszym sezonie programu Izabela Janachowska i jej ekipa specjalistów pomogli ośmiu parom spełnić ich marzenie o wymarzonej ceremonii zaślubin. Pytana o to, gdzie znalazła młodych w potrzebie, którzy zostali bohaterami nowych odcinków, odpowiada krótko, że w całej Polsce, ale jest na tej mapie pewien wyjątek. - Mogę powiedzieć wam, gdzie nas nie było. Nie było nas w górach. Nie mam takiego wielkiego góralskiego wesela. W drewnianej chacie, z zespołem muzycznym. To jest coś, o czym marzę. To jest mój totalny cel na przyszły sezon - zapewnia prowadząca.

Łzy wzruszenia
Im większe wesele, z bardziej wymyślnym motywem przewodnim, tym większy nakład pracy. Ale nie takich wyzwań obawia się Izabela Janachowska. - Mam poczucie, że te rzeczy, które my robimy zawodowo, czyli wystrój, czy organizacja całości, jest dla nas częścią najłatwiejszą. Najtrudniejszy jest ten moment kiedy rozmawiamy z naszymi parami o tych trudnych momentach w ich życiu. To są rozmowy bardzo głębokie, bardzo emocjonalne i dla mnie i dla tych osób. Często nie udaje nam się powstrzymać łez, często mam ciary. To jest dla mnie na pewno największe wyzwanie w programie - przyznaje. Historie nowych par widzowie poznają jesienią 2023 roku.

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiejod 3 września w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat