2023-08-14

Luiza Biedrzycka o drugim sezonie „Ślubnego pogotowia”

Izabela Janachowska i jej ekipa wracają ze swoją misją. Czego mogą się spodziewać widzowie? Producentka zdradza w rozmowie z POLSAT.PL o tym, jak wyglądają przygotowania do nagrań, co przytrafia się na planie i przede wszystkim, jacy są uczestnicy programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”. Nowe odcinki od 3 września w niedzielę o godz. 17:40 w Polsacie.

Oglądaj Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej online na polsatboxgo.pl.

Nowi bohaterowie
Po sukcesie pierwszego sezonu, który spełnił marzenia ośmiu par i uszczęśliwił ich bliskich, różowy bus z ekspertami ponownie rusza w Polskę, aby poznawać kolejnych uczestników i ich problemy. Czym druga edycja różni się od pierwszej? - Na pewno bohaterami. Każda para wnosi do programu nowe emocje. To są tak różnorodne doznania, których nawet nie da się porównać - mówi producentka programu Luiza Biedrzycka.

Kluczowe wyczucie
Jak zdradza, sam sposób przygotowania programu nie zmienia się znacząco. - Poza tym, że tym razem współpracujemy z nowym producentem wykonawczym, czyli Golden Media Polska. Oczywiście wyciągnęliśmy bardzo dużo wniosków z pierwszej edycji i myślę, że dzięki temu druga seria jest nieco łatwiejsza w produkcji. Chociaż nadal trzeba brać pod uwagę przede wszystkim emocje - dodaje Luiza Biedrzycka. - Są pary, które przychodzą do nas z bardzo dużym bagażem doświadczeń, więc konieczna jest duża doza delikatności i dyplomacji we współpracy z nimi - mówi.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Potoki łez
Producentka zdradza, że wzruszenia nie dotyczą tylko bohaterów. - Ci ludzie swoją siłą doprowadzają nas, ekipę, do łez. Podnoszą się z niesamowitych sytuacji życiowych i potrafią o nich spokojnie mówić „Dobra, najgorzej już było, teraz może być już tylko lepiej, teraz będziemy szczęśliwi”. Wszyscy płaczemy, raz ze szczęścia, raz ze współczucia. To wielki wachlarz emocji - opowiada.

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiejod 3 września w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat