2023-06-22

Disco pod Gwiazdami: Artyści zapraszają do wspólnej zabawy!

Siódma odsłona kultowej imprezy to gwarancja rozrywki w rytm największych tanecznych przebojów. Do uczestnictwa i oglądania transmisji w Telewizji Polsat zachęcają Thomas Anders, Ricchi e Poveri, S.T.S.B Fka Fun Factory, Loona, Komodo, Skolim i Oskar Cyms. Co mówią o wydarzeniu? Zobacz wideo! Disco pod Gwiazdami na żywo w piątek 23 czerwca od godz. 20:05.

Czas na taniec!
W piątkowy wieczór w Białymstoku hity muzyki dyskotekowej, przy których nie sposób ustać w miejscu. Wie o tym doskonale jedna z artystek imprezy Loona. - Zróbmy sobie małe „Bailando” - zaprasza do zabawy w wideo.

Wszystko dla fanów
Publiczność i widzowie czekają na największe przeboje, wśród których są „Mamma Maria” „Sara perche ti amo”, „Voulez vous danser” duetu Ricchi e Poveri. - Zagramy je wszystkie dla Was - zapewniają w klipie Angela Brambati i Angelo Sotgiu.

Wielka plenerowa dyskoteka
Wśród gwiazd imprezy są polscy artyści, między innymi Oskar Cyms, zwycięzca 18. edycji muzycznego show Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Co zaprezentuje utalentowany wokalista?

Największe hity
Swoje najbardziej znane piosenki zapowiada Thomas Anders, jeden z wokalistów zespołu Modern Talking. Które z nich wybrał na występ w Białymstoku? Warto przekonać się w piątek od godz. 20:05.

Muzyczna celebracja
Na znakomitą zabawę szykuje się S.T.S.B Fka Fun Factory, którzy liczą, że polscy fani doskonale znają takie przeboje, jak „Celebration”, „I Wanna B With U” czy „Doh Wah Diddy”. A na koniec wideo - mała muzyczna próbka.

W znakomitym humorze
Z uśmiechem na wydarzenie w Białymstoku zaprasza zespół Komodo, który kilka dni przed koncertem zaprezentował nowy utwór „Ona tu jest”. Artyści nie mogą się doczekać występu na terenie Politechniki Białostockiej.

Najlepszy koncert
Jakie są jeszcze inne powody, dla których w piątek 23 czerwca warto włączyć Polsat o godz. 20:05? - To najlepszy festiwal pod gwiazdami - mówi Skolim, autor idealnego na początek wakacji przeboju „Wyglądasz idealnie”.

Disco pod Gwiazdami - Białystok 2023 odbywa się na zaproszenie Marszałka Województwa Podlaskiego Artura Kosickiego. Organizatorami są: Telewizja Polsat, World Media i Województwo Podlaskie.

  

Disco pod Gwiazdami na żywo w piątek 23 czerwca od godz. 20:05 w Telewizji POLSAT. Od godz. 22:10 dodatkowe 44 minuty imprezy na kanałach: Super Polsat, Polo TV i Disco Polo Music.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat