2023-06-21

Hanna Żudziewicz: Najbardziej roztańczona impreza w Polsce!

Prowadząca siódmej edycji Disco Pod Gwiazdami specjalnie dla POLSAT.PL. Hanna Żudziewicz o tanecznym duecie z Tomaszem Barańskim i muzyce, które sprawia, że chce się wejść na parkiet. Transmisja wydarzenia z Białegostoku na żywo w piątek 23 czerwca od godz. 20:05 na antenie stacji.

Wakacje - czas start!
- To będzie najbardziej roztańczony koncert w historii. Mam nadzieję, że poderwiemy do zabawy wszystkich widzów przed telewizorami - zapowiada Hanna Żudziewicz, która będzie współprowadzącą imprezy. Szykowane są wyjątkowe atrakcje. - Razem z Tomkiem Barańskim poprowadzimy na wizji konkurs tańca disco! Pierwszy, historyczny! Zwycięzców poznamy na koniec koncertu. Jestem bardzo ciekawa czy ulubieńcy telewidzów będą też ulubieńcami moimi i Tomka - zastanawia się gwiazda.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hanna Zudziewicz (@hannazudziewicz)

Pierwszy raz w takiej roli
Hanna Żudziewicz współpracowała z Tomaszem Barańskim podczas programu „Dancng with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, ale jako para prezenterów zadebiutują w Białymstoku. - Znamy się długo i bardzo lubimy, ale to będzie chyba pierwszy raz, kiedy wystąpimy jako duet - komentuje. - On jest wulkanem energii, wszędzie jest go pełno. Jest też profesjonalistą. Jestem pewna, że stworzymy żywiołowy duet, który porwie do tańca widzów. Jestem też gotowa na dużą spontaniczność na scenie - dodaje tancerka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hanna Zudziewicz (@hannazudziewicz)

Hity na lato
Wśród artystów Disco Pod Gwiazdami są między innymi Thomas Anders & Modern Talking, Minelli, Olivia Adams, Mikolas Josef, Doda, Daria Marx, Skolim, Komodo, Oskar Cyms i Viki Gabor. - Kocham śpiewać, choć nie wychodzi mi to zbyt dobrze. Osobiście najlepiej bawię się do piosenek, które znam, choćby odrobinę refrenu - mówi Hanna Żudziewicz. - Kocham też piosenki, które przypominają mi miłe zdarzenia z przeszłości. One też mają szczególne miejsce w moim sercu - kończy.

  

Disco Pod Gwiazdami - Białystok 2023 na żywo w piątek 23 czerwca od godz. 20:05 do 22:00 w Telewizji POLSAT. Dodatkowe 44 minuty imprezy na kanałach: Super Polsat, Polo TV i Disco Polo Music.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat