2023-06-22

Viki Gabor w rozmowie o Disco pod Gwiazdami z POLSAT.PL

Wokalistka mówi o swoich tanecznych inspiracjach i rytuałach przed występami. Artystka jest jedną z topowych gwiazd, które na scenie w Białymstoku wykonają największe taneczne hity. Co o przygotowaniach do imprezy i ulubionych utworach Viki Gabor zdradza w rozmowie z POLSAT.PL? Transmisja Disco pod Gwiazdami w piątek 23 czerwca o godz. 20:05 w Polsacie.

W parze z widzami
Na koncert Viki Gabor przygotowała specjalną niespodziankę. - Podczas Disco pod Gwiazdami wykonam utwór „Ramię w ramię”. Lubię wchodzić w interakcję z publicznością. Ten utwór jest dynamiczny i mega taneczny. Tym razem wykonam go w „duecie” z białostocką widownią w zastępstwie cioci Kayah, którą serdecznie pozdrawiam - mówi artystka.

Typy gwiazdy
Przy jakich utworach najlepiej bawi się sama wokalistka? - Muzyka taneczna dla mnie to przede wszystkim hity od Whitney Houston, The Weekend czy Bruno Mars - zdradza, ale dodaje, ze czasem to, co na nią działa nie jest klasycznym dance. - Gdy słucham Summer Walker moje ciało się porusza, a przecież muzyka od niej nie jest taneczna. Pewnie was to zaskoczyło - śmieje się.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez VIKI GABOR (@vikigaborofficial)

Sposób na super występ?
Przed imprezą pełną tańca i zabawy ważne jest przygotowanie. - Mam kilka rytuałów - zdradza Viki Gabor. - Porządnie się wysypiam, jem duże śniadanie, rozśpiewuję się, a na chwilę przed występem biorę łyk wody i gdy mam już założone słuchawki, odcinam się od całego otoczenia i tak skupiona wychodzę na spotkanie z publicznością. A czy mój występ się podobał? Widzę to od razu po reakcji fanów - mówi.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez VIKI GABOR (@vikigaborofficial)

Gwiazdy na Disco
Oprócz Viki Gabor na scenie w Białymstoku: Thomas Anders & Modern Talking, Minelli, Olivia Adams, Mikolas Josef, S.T.S.B Fka Fun Factory, ATC, rumuński zespół Akcent, Velvet, Loona, Ricchi e Poveri, a także krajowe gwiazdy, bez których muzyki nie obędzie się żadna dobra impreza: Doda, Daria Marx, Skolim, Komodo, Oskar Cyms, Mezo & Liber oraz Kasia Wilk. W roli prowadzących Paulina Sykut-Jeżyna, Maciek Rock oraz znakomici tancerze Hanna Żudziewicz i Tomasz Barański.

Disco pod Gwiazdami na żywo w piątek 23 czerwca od godz. 20:05 w Telewizji POLSAT. Od godz. 22:10 dodatkowe 44 minuty imprezy na kanałach: Super Polsat, Polo TV i Disco Polo Music.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat