2023-06-20

Liber w rozmowie z POLSAT.PL o najbardziej tanecznych hitach

Gwiazda Disco pod Gwiazdami zdradza swoje ulubione piosenki oraz sprawdzone sposoby na stres. W piątek 23 czerwca w Białymstoku zabawa przy przebojach, które królowały i nadal królują na parkietach. Jednym z zaproszonych artystów jest Liber. Jakie hity on sam wybrałby na udaną taneczną imprezę? Co przygotował na występ podczas koncertu? Transmisja wydarzenia od godz. 20:05 w Polsacie.

Muzyka na parkiety
Koncert to okazja, aby posłuchać i pokołysać się przy najlepszych tanecznych przebojach, przy których bawiono się od lat siedemdziesiątych i bez których nadal nie może odbyć się żadna dobra impreza. A przy jakich hitach bawi się zaproszony na wydarzenie w Białymstoku Liber? Jakie utwory sprawiają, że ciało wykonawcy piosenek takich jak „Żeby nie było”, „Co z nami będzie”,  „Nie patrzę w dół” czy „Dobre myśli” zaczyna tańczyć? - Na pewno hip-hop lat dziewięćdziesiątych, Tupac, Dr Dre, Snoop, a z popu Michael Jackson - zdradza artysta. - Z nowych rzeczy Maneskin „Beggin'” dodaje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LIBER Marcin Piotrowski @liberofficial)

Przygotowania do koncertu
W czasie Disco pod Gwiazdami Mezo i Liber zaprezentują swój nowy hit „Jakie masz dziś plany”. Czy przed koncertami na żywo muzycy potrzebują jakichś specjalnych przygotowań? - Na pewno staram się dobrze wyspać, przyjechać wcześniej, żeby się nie spieszyć. To powoduje większy spokój i większą moc na koncercie - odpowiada Liber w rozmowie POLSAT.PL.

Gwiazdy wieczoru Disco
Oprócz Libera i Mezo na scenie w Białymstoku m.in. Daria Marx, Doda, Skolim, Oskar Cyms, Viki Gabor, Kasia Wilk, Minelli, Olivia Adams, Mikolas Josef, S.T.S.B Fka Fun Factory, ATC, rumuński zespół Akcent, Velvet, Loona, Komodo, Thomas Anders & Modern Talking oraz Ricchi e Poveri. W roli prowadzących Paulina Sykut-Jeżyna, Maciek Rock oraz Hanna Żudziewicz i Tomasz Barański.

  

Disco pod Gwiazdami na żywo w piątek 23 czerwca od godz. 20:05 w Telewizji POLSAT. Od godz. 22:10 dodatkowe 44 minuty imprezy na kanałach: Super Polsat, Polo TV i Disco Polo Music.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat