2023-05-31

Danzel z utworem „The Best Last Night”. Zobacz teledysk!

Zwycięzca szesnastej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” z nowym klipem. Będzie hit? Artysta, który wylansował takie przeboje jak „Pump It Up”, „Put Your Hands Up in the Air!” czy „Time Marchines”, wydał właśnie kolejny utwór. Co mówi Danzel o utworze zatytułowanym „The Best Last Night”? Jakie belgijski wokalista ma plany na jesień?

Wakacyjny klimat
Danzel postawił na letni, popowy utwór „The Best Last Night”, który powstał we współpracy muzyka ze sprawdzonym duetem producentów Maciejem Puchalskim (Pelican Team) oraz Mattem Bukovskim. Singiel jest zapowiedzią nowego albumu gwiazdy, który pojawi się jesienią 2023 roku.

Żyć tu i teraz
- „The Best Last Night” to utwór, który napisaliśmy w trakcie zimowej sesji nagraniowej - zdradza Danzel. Co chciał wyrazić i przekazać tą piosenką? - Na świecie żyje prawie osiem miliardów ludzi, z czego większość zapomina o codzienności, kontaktach czy spotkaniach z innymi, siedząc ciągle w telefonach i śledząc media społecznościowe - mówi. Zatracenie się w wirtualnym świecie zmotywowało go do zabrania głosu. - Martwi mnie fakt, iż ludzie, przychodząc na moje koncerty na żywo, oglądają je przez aparat w telefonie, zamiast przeżywać to na własne oczy. Żyjcie swoim życiem i cieszcie się nim, tak jakby to była najlepsza ostatnia noc w życiu!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat