2022-09-08

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Danzel ponownie w programie

Zdobywca Złotej Twarzy w szesnastym sezonie programu ponownie na scenie muzycznego show Polsatu. Danzel wystąpił w pierwszym odcinku siedemnastej serii razem z Andrzejem Kozłowskim. Panowie zamienili się w popularną w latach 80. grupę The Weather Girls. Jak muzyk komentuje w rozmowie z POLSAT.PL metamorfozę z utworem „It's Raining Men”?

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

- Powrócił pan do programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, by wystąpić z Andrzejem Kozłowskim. Jak wrażenia?
- Świetnie było zobaczyć wszystkich ponownie. Mieliśmy sporo zabawy, nagrywając ten gościnny występ. Zatęskniłem za intensywnością pracy w studio z ludźmi, których już znam. Bardzo mi się podobało!

- Jak podszedł pan do pracy nad utworem „It's Raining Men” zespołu The Weather Girls?
- Na początku nie byłem wielkim fanem tego pomysłu. Oczywiście znam tę piosenkę, ale nie jest taka prosta, jak wydaje się ludziom. Jest wiele solowych partii i harmonii do zaśpiewania. Jednak kiedy usłyszałem, że wystąpię z Andrzejem i przeobrazimy się w dwie czarne kobiety, zmieniłem zdanie, bo wiedziałem, że będzie świetna zabawa. Chyba tak finalnie wyszło, bo komentarze są bardzo pozytywne.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Danzel (@danzel_official)

- Jak z perspektywy czasu ocenia pan udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?
- To było fantastyczne doświadczenie i z pewnością bym to powtórzył. Fakt, iż program nagrywaliśmy na początku roku, był dla mnie idealnym rozwiązaniem. Nie mógłbym zrobić tego latem, kiedy mam zaplanowane koncerty. Ponadto wygrana w show sprawiła, że występów w Polsce było jeszcze więcej. Wszystko ułożyło się idealnie! Program sprawił też, że otworzyłem się na nieco inny gatunek muzyczny, bardziej popowy. Zapraszam wszystkich do wysłuchania mojego nowego singla „Time Machines” w internecie!

- Jaką radę ma pan dla uczestników siedemnastej edycji?
- Po pierwsze... bawcie się! Czasami to jest bardzo stresujące ze względu na trudne utwory, treningi, nagrania. Jednak najważniejsze to nie zapomnieć, by dobrze się bawić, ponieważ takie doświadczenie trafia się raz w życiu i nie da się tego zapomnieć. Jak tylko będę w Polsce w trakcie nagrań kolejnych edycji, na pewno wpadnę na plan odwiedzić ekipę produkcyjną, bo bardzo się zżyliśmy ze sobą.

- Jakie są pana muzyczne plany na jesień?
- Mam zaplanowane sporo koncertów, nie tylko w Polsce, a w październiku wchodzę do studia pracować nad nową muzyką. Jestem pełen energii, by tworzyć nowe rzeczy!

Rozmawiała Julia Borowczyk

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.