2022-06-14

Danzel o swoim nowym singlu: Posłuchaj „Time Machines”!

Zwycięzca 16. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w rozmowie z POLSAT.PL. Zdobywca Złotej Twojej Twarzy zaprezentował zupełnie nowy utwór zatytułowany „Time Machines”. Jak przebiegała praca nad singlem, do której Danzel zaprosił dwie znane postaci z polskiej branży muzycznej? Co jeszcze zdradza o swoich zawodowych planach? Sprawdź i posłuchaj piosenki!

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

- Jak czuje się pan po wygraniu szesnastej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Czy znalazł pan czas by odpocząć?
- W ogóle nie spodziewałem się, że wygram. W finale kibicowałem, żeby zwyciężył Andrzej Kozłowski, który był świetny. Oczywiście jestem wdzięczny za wsparcie, które otrzymałem od polskiej publiczności. Po programie nie miałem zbyt wiele czasu na odpoczynek, ponieważ byłem bardzo zajęty pracą nad nowym singlem „Time Machines” i oczywiście koncertami - praktycznie w każdy weekend przyjeżdżam do Polski.

- Czy utrzymuje pan kontakt z pozostałymi uczestnikami „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?
- Utrzymujemy kontakt na razie tylko w mediach społecznościowych, ponieważ wszyscy jesteśmy zajęci. Ale spotkamy się na jakąś małą imprezę. Na planie zżyliśmy się i na pewno będziemy utrzymywać kontakt.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Danzel (@danzel_official)

- Jak doszło do powstania singla „Time Machines”? Pracował pan nad nimi z producentami z Polski?
- Podczas nagrywania „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” mieszkałem przez cztery miesiące w Polsce, więc razem z moim menadżerem zdecydowaliśmy się wykorzystać czas wolny, by stworzyć kilka nowych utworów. Piosenkę „Time Machines” napisałem wspólnie z Lanberry i jej producentem Kubą Krupskim. To świetny duet, a ze mną już trio (śmiech). Kiedy rozmawialiśmy o tym, w jakim stylu ma być nowa produkcja, podkreśliłem, że naprawdę bardzo lubię ballady. Poszliśmy więc w takim kierunku. Utwór napisaliśmy w ciągu jednej nocy. Czasem taki proces tworzenia przychodzi bardzo naturalnie.

- Czy możemy się spodziewać kolejnych projektów współtworzonych z polskimi artystami?
- Spędzam sporo czasu w Polsce, więc na pewno znajdę chwilę, by popracować z tutejszymi producentami nad nową muzyką. Macie sporo zdolnych ludzi, którzy wiedzą, jak się produkuje przeboje. Zaskoczę też wkrótce ciekawymi występami w duetach z polskimi artystami!

Rozmawiała Julia Borowczyk

Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesienią 2022 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo