2023-05-24

Oskar Cyms o Polsat Superhit Festiwal: To duże wyróżnienie

Zwycięzca 18. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” o wydarzeniu w Sopocie. Oskar Cyms nie osiada na laurach po zdobyciu Złotej Twojej Twarzy. Wręcz przeciwnie - młody wokalista to jeden z artystów zaproszonych do Opery Leśnej. Co mówi debiutant o nadchodzącym występie? Zobacz wideo! Polsat SuperHit Festiwal 2023 od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja na żywo w Polsacie.

Najlepszy z najlepszych
Oskar Cyms zwyciężył w osiemnastym sezonie show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jak wygląda jego życie po sukcesie w programie? - Po emisji odcinka dostałem falę gratulacji i jeszcze nie zdążyłem odczytać wszystkich wiadomości - przyznaje w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go. - Trochę patrzę na to jak zza szyby, nie dociera do mnie, że to ja właśnie wygrałem ten program. Za każdym razem, jak oglądałem odcinki, to miałem wrażenie, że to nie ja, tylko mój znajomy. Cieszę się z wygranej, ale jeszcze w to nie dowierzam - dodaje uczestnik. W finałowej kreacji wcielił się w Duncana Laurence'a z eurowizyjnym hitem „Arcade”.

Niespodzianka na scenie
Jakie plany ma Oskar Cyms na Polsat SuperHit Festiwal? - Zaśpiewam swój utwór, nie będę zdradzał jaki. Będzie bardzo ciekawie, dlatego bardzo zapraszam przed telewizory lub do Opery Leśnej w Sopocie - mówi młody artysta. Podkreśla, jak ważny jest dla niego występ i debiut na legendarnej scenie. - Dla mnie to jest bardzo duże wyróżnienie znajdować się w takiej obsadzie z takimi legendami polskiej sceny muzycznej. Petarda, ten line-up jest naprawdę mocny i bardzo się cieszę, że mogę się znajdować koło takich nazwisk - komentuje.

Powrót do domu
Jest jeszcze jeden aspekt, dla którego Oskar Cyms jest szczęśliwy. - Dla mnie Sopot to ważne miejsce, bo mieszkałem tam przez ostatnie półtora roku. Zakochałem się w tym mieście. Za każdym razem, kiedy tylko mogę wrócić, to na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Tęsknię za morzem, więc bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i będę mógł wskoczyć do wody - mówi wokalista.

  

Polsat SuperHit Festiwal 2023 od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja na żywo w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat