2023-05-12

Zwycięzca muzycznego show Polsatu w rozmowie po finale

Oskar Cyms komentuje zwycięstwo w 18. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zdobywca Złotej Twojej Twarzy mówi o tym, jak będzie wspominał udział w programie. Pochyla się również nad metamorfozami w rapera Eminema i wybraną przez siebie finałową kreację Duncana Laurence'a. Co jeszcze mówi w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go?

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Radość nie do opisania
- Jestem mega szczęśliwy i cieszę się, że udało mi się wygrać - mówi Oskar Cyms po zdobyciu pierwszego miejsca w osiemnastej serii „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Czego nauczył się w trakcie trwania show? - Wyciągnąłem z tego programu więcej lekcji niż przez całe moje życie, całą moją edukację w szkole. Bardzo się cieszę, że miałem okazję tutaj się sprawdzić - dodaje wokalista.

Wcielenia wielkiej wagi
W trzecim odcinku Oskar Cyms wygrał, wcielając się w amerykańskiego rapera Eminema. Jak mówi w wywiadzie z POLSAT.PL i Polsat Go, ta metamorfoza zasługuje na szczególne wyróżnienie. - Było to zadanie, do którego najdłużej się przygotowywałem. Włożyłem w nie najwięcej pracy i byłem z niej bardzo zadowolony. Nie poszła na marne - przekonuje artysta. W finale wybrał Duncana Laurence'a i piosenkę „Arcade”. - Moim marzeniem było zaśpiewać ten utwór. Wzbudza we mnie wiele emocji, jest wyjątkowy. Chciałem tymi emocjami podzielić się z odbiorcami, widzami i słuchaczami - tłumaczy. - Wydaje mi się, że był to utwór na miarę finału - kontynuuje.

Praca wre
Plany Oskara Cymsa na najbliższe tygodnie? - Nie mam chwili wytchnienia, ale to dobrze, ja lubię jak się dużo dzieje - odpowiada chłopak. - Cieszę się, że tak to wszystko rusza, jeśli chodzi o muzyczną ścieżkę. Cały czas pracuję nad materiałem i pojawiają się koncerty. Jestem zarobiony, a na odpoczynek przyjdzie jeszcze czas - kończy.

  

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - edycja 18, zobacz odcinek 10, finał:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat