2023-05-12

Daria Marx: Myślę, że ten program był mi potrzebny, bo...

Zdobywczyni Srebrnej Twojej Twarzy opowiada POLSAT.PL o wrażeniach po finale muzycznego show i artystycznych planach. Jak Daria Marx, która zajęła drugie miejsce w osiemnastej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, komentuje zmagania w programie i przygotowania do scenicznych metamorfoz? Jak planuje dalej zarządzać swoją karierą? Zobacz wideo!

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Nowa Daria Marx
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pozwoliła wokalistce pokazać zupełnie nowe oblicze. - Nie każdy wie, że Daria od hitu „Paranoia” ma wiele twarzy. Cieszę się, że w końcu mogłam je odsłonić. Śpiewałam zarówno operę, jak i soul, rap, prawie że rock. Wydaje mi się, że ten program był mi potrzebny - mówi Daria Marx w wywiadzie dla POLSAT.PL i Polsat Go.

Trudny wybór
Jako jedna z finalistek mogła sama wybrać metamorfozę do dziesiątego odcinka. Bardzo nie chciała powtórzyć artysty czy piosenek, które już były. Ostatecznie zdecydowała się na brytyjską wokalistkę Jessie J i utwór „Do It Like a Dude” z 2010 roku. - Bardzo dobrze czuję się w wersjach soulowych, akustycznych. To jest jednak finał, brakowało mi pazura. Znalazłam wersję live, która zarówno ma ten początek akustyczny, ale też to takie uderzenie - mówi o referencji koncertowej.

Kolejne wyzwania tuż, tuż
- Nie mam czasu odpoczywać. Właśnie wyszła moja piosenka „Truth”, która jest już we wszystkich radiach, także na pewno ją państwo usłyszą. To jest trochę zmiana mojego kierunku, to nie jest to samo co „Paranoia”, „Never Ending Story” czy „Love Blind” - mówi gwiazda o planach na najbliższy czas. Daria Marx będzie również jedną z gwiazd podczas Polsat SuperHit Festiwal 2023 w Sopocie.

  

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - edycja 18, zobacz odcinek 10, finał:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat