2023-05-12

Natalia Janoszek: Ten program wymaga przełamania siebie

Finalistka muzycznego show w rozmowie po ostatnim odcinku 18. edycji. Natalia Janoszek mówi o drodze, którą przeszła, by z dołu tabeli dostać się do najlepszej czwórki rywalizacji. Ostatecznie gwiazda zdobyła Żelazną Twoją Twarz. Jak komentuje swoje sceniczne metamorfozy? Co mówi POLSAT.PL tuż po finale „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Zobacz wideo!

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Zaskoczenie i szczęście
- Dopiero, co skończyliśmy, a już myślę, że będzie ciężko wrócić do rzeczywistości - mówi Natalia Janoszek po zakończeniu osiemnastej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Jestem zadowolona, że znalazłam się w czwórce finalistów. Nie spodziewałam się tego, szczególnie że jeszcze w szóstym, siódmym odcinku byłam na dole tabeli. W tym programie nawet przegrywanie to wygrywanie, bo to była naprawdę mocna ekipa i każdy zasługiwał na zwycięstwo - dodaje.

Pokonać samą siebie
Natalia Janoszek doskonale radziła sobie w trzynastej serii „Tańca z Gwiazdami”. Czy to doświadczenie pomogło jej w trakcie przygotowywania metamorfoz? - To są zupełnie dwa inne programy. Ten bardzo nas obnaża, wymaga przełamania siebie, zrzucenia tego bycia ładnym, swojego wizerunku, pokazania się w totalnie odmiennych twarzach - tłumaczy. - Na scenie jesteśmy sami i bardzo dużo zależy od naszej pracy włożonej w program. Jest to również program o odpuszczaniu, jak odpuścimy, to okazuje się, że coś wychodzi nam lepiej - przekonuje.

Odwaga kluczem do sukcesu
Uczestniczka w muzycznym show wcielała się w takie postaci tak: Nicole Scherzinger, Dawid Kwiatkowski, Jack White czy Jeff Lynne. - Każda była dla mnie ważna. Na pewno zapamiętam jednak Ruslanę, bo dała mi zwycięstwo w odcinku siódmym - komentuje Natalia Janoszek. - Audrey Hepburn, która przełamała moje postrzeganie siebie jako osoby, która nie potrafi śpiewać delikatnym głosem, która generalnie nie śpiewa w stylu starego Hollywood i że to jest nie do udźwignięcia - kontynuuje. Jeszcze jeden występ zasługuje według niej na szczególnie wyróżnienie. - Penélope Cruz, która wymagała trochę schowania wstydu do kieszeni i wyjścia w bieliźnie na scenie. Zmierzenia się z linami i pokazania się w zupełnie odmiennej charakterystyce - kończy.

Dlaczego Natalia Janoszek zdecydowała się na finałową postać Bollywood? Jakie ma plany na przyszłość?

  

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - edycja 18, zobacz odcinek 10, finał:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat