2023-05-12

Julia Kamińska: Zaczynam przygodę wokalną na maksa!

Aktorka opowiada o planach na przyszłość po finale „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Julia Kamińska zdobyła Brązową Twoją Twarz w osiemnastej edycji muzycznego show. Co mówi po ostatnim odcinku? Jak ocenia przygodę na scenie i czego nauczyła się w trakcie rywalizacji? Zdradza też, dlaczego to właśnie jej lekcje wokalu z Agnieszką Hekiert przydadzą się najbardziej.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Zebrane doświadczenie
Zdobywczyni Brązowej Twojej Twarzy podsumowuje przygodę w osiemnastej serii „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Niezwykle intensywna, często bardzo zaskakująca, bardzo budująca, poszerzająca horyzonty i dająca mi bardzo dużą lekcję wokalu. Bardzo mi się to przyda, ponieważ zaczynam moją przygodę wokalną tak na maksa, w związku z tym bardzo się cieszę, że miałam okazję tu być - mówi na zakończenie Julia Kamińska.

Ikona polskiego rocka
Jeszcze przed startem programu, Julia Kamińska mówiła w wywiadzie, że bardzo chciałaby zagrać Marlenę Dietrich. Gdy jednak mogła sama wybrać postać do metamorfozy, postawiła na Korę. - Po pewnym czasie stwierdziłam, że chcę zrobić coś, co będzie miało szansę naprawdę wgnieść w fotel, a te utwory, w których występowała Marlena, są bardzo spokojne, delikatne. Chciałam pokazać power - objaśnia aktorka. - Jestem wielką fanką Kory, a na scenie programu jeszcze nigdy nie był wykonywany „Krakowski spleen”. To jest jedna z moich ulubionych piosenek - dodaje. Co mówi o występie? - Wydaje mi się, że ćwiczyłam to tyle razy, że zrobiłam to, jak najlepiej umiałam. Czuję zadowolenie z siebie - odpowiada.

Start muzycznej kariery
W trakcie trwania programu Julia Kamińska wydała utwór „Tydzień za tygodniem”. To jednak nie wszystko. Co jeszcze planuje gwiazda? - Niedługo premiera kolejnego singla, potem przerwa wakacyjna, ja w tym czasie zamykam się w studio i będę dopracowywać materiał, którego premiera już jesienią - zapowiada.

  

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - edycja 18, zobacz odcinek 10, finał:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat