2023-04-28

Martin Gimenez Castro: Moja praca została wykonana

Debiutujący w roli sous chefa Argentyńczyk o ósmej edycji programu „Hell's Kitchen”. Martin Gimenez Castro dołączył do Mateusza Gesslera i Roberta Kondzieli, aby pomóc w wyłonieniu najlepszego uczestnika. W jaki sposób uznany szef kuchni podsumowuje przebieg wiosennej serii? Jakie ma przemyślenia związane ze swoim udziałem w kulinarnym reality show? Zobacz wideo!

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Zasłużona wygrana
Martin Gimenez Castro przyznaje, że emocje na koniec ósmej edycji „Hell's Kitchen” były ogromne. - Super się czuję po finale. Moja praca została wykonana. Po to tutaj byłem, żeby nauczyć uczestników techniki i żeby ich wspierać - podsumowuje sous chef. Czy jego zdaniem nagroda główna trafiła do odpowiedniej osoby? - Witek to jest młody chłopak. Ta wygrana da mu dużo więcej energii i jego kariera nabierze tempa. Jestem pewny, że idzie dobrą drogą i liczę na to, że spotkamy się niedługo w gastronomii - mówi.

Refleksje związane z show
Zastępca Mateusza Gesslera nie tylko doskonale odnalazł się w kulinarnym show, ale i zaczął sięgać pamięcią do czasów swoich początków w branży. - Wróciły do mnie wspomnienia, kiedy ja sam zaczynałem. Myślałem wtedy, czy to jest dla mnie, czy muszę się jeszcze bardziej postarać. Trzeba walczyć o to, czego się bardzo pragnie, bo jest to możliwe do spełnienia - przekonuje.

  

Dziękujemy za wspólne oglądanie 8. edycji programu Hell's Kitchen w Telewizji POLSAT!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat