2023-04-27

„Hell's Kitchen”: Finalistki o 8. edycji kulinarnego show Polsatu

Martyna Cieplak i Dominika Blaszkiewicz podsumowują swoją przygodę w programie. Uczestniczki w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go oceniają, czego nauczyły się podczas rywalizacji o nagrodę główną w „Hell's Kitchen”. Jak zapamiętają Mateusza Gesslera? Jakie mają plany zawodowe i w którą stronę zamierzają rozwijać swoje talenty kulinarne? Zobacz wideo!

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Nowy rozdział
Dominika Blaszkiewicz nie ukrywa, że udział w „Hell's Kitchen” daje jej nowe możliwości. Uczestniczka, która do tej pory specjalizowała się w przygotowywaniu sushi, otworzyła się na nowe wyzwania. - Wcześniej nie miałam do czynienia z „ciepłą” kuchnią. Bardzo się cieszę, że swoją przygodę z nią mogłam rozpocząć właśnie tutaj, pod okiem Mateusza Gesslera - przyznaje. - Bycie tutaj jest dla mnie wielkim osiągnięciem - podkreśla uczestniczka swoją obecność w finale. Jakie ma plany na przyszłość?

  

Jeszcze więcej umiejętności
- To była edycja bardzo szalona, piekielna. Brały w niej udział bardzo pozytywne osoby - podsumowuje Martyna Cieplak. Uczestniczka podkreśla, że nauczyła się wiele pod okiem szefa kuchni Mateusza Gesslera i będzie starała się rozwijać zdobytą wiedzę. - Podoba mi się to, co gotowaliśmy, całe menu. Myślę, że w tym zakresie zacznę się teraz odnajdywać - podkreśla. Jakie propozycje zdążyła już dostać kucharka?

  

Dziękujemy za wspólne oglądanie 8. edycji programu Hell's Kitchen w Telewizji POLSAT!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat