2023-04-27

Mateusz Gessler po finale „Hell's Kitchen”: Bardzo trudna decyzja

Szef kuchni specjalnie dla POLSAT.PL i Polsat Go po zakończeniu 8. edycji show. Mateusz Gessler wyjaśnia, dlaczego to Witek Mondry został wybrany najlepszym uczestnikiem kulinarnego programu. Co jeszcze mówi o tej serii „Hell's Kitchen” i kucharzach, którzy brali udział w rywalizacji? Jak na planie odnalazł nowy sous chef Martin Gimenez Castro? Zobacz wideo!

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Detale zrobiły różnice
- Nie ukrywam, że mocno się zżyłem z nimi. Oni się stali naprawdę super fajnymi ludźmi. Każdy z nich ma inny charakter i inną wrażliwość. To wszystko musiałem brać pod uwagę - w ten sposób Mateusz Gessler podsumowuje zmagania uczestników w ósmej serii „Hell's Kitchen”. Z piątki finalistów na wyróżnienie zasłużyli Witek Mondry i Dominika Blaszkiewicz. Ostatecznie szef wskazał, że na zwycięstwo zasłużył 21-latek. - Każdy z nich szedł równo, łeb w łeb. O wygranej zadecydowały niuanse. Decyzja była bardzo trudna - przekonuje główny szef kuchni. - Witek, nie zmieniaj się! Twoja wrażliwość jest kluczem do sukcesu - zwraca się do wygranego.

Ekipa bez zarzutu
W sztabie szefów kuchni nastąpiły pewnie zmiany. Czy nowy sous chef sprawdził się w programie? - Martin jest świetnym człowiekiem. Jest zabawny, ma dystans do siebie i jest bardzo dobrym kucharzem - mówi Mateusz Gessler. Podkreśla, że ekipa trenerów gotowania jest doskonale wyważona pod względem charakterów. - Martin idealnie się uzupełnia z Robertem Kondzielą, mają inne temperamenty. Naszą rolą jest nauczać, a oni obaj są głodni przekazywania wiedzy i to jest dla mnie najważniejsze - ocenia.

  

Dziękujemy za wspólne oglądanie 8. edycji programu Hell's Kitchen w Telewizji POLSAT!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat