2023-04-27

Zwycięzca „Hell's Kitchen” dla POLSAT.PL. Zobacz wideo!

Witek Mondry komentuje wygraną w show. Na co planuje przeznaczyć zdobyte pieniądze? Najlepszy uczestnik ósmego sezonu podsumowuje przygodę w programie Polsatu. Czego nauczył się od Mateusza Gesslera? Jak ocenia pracę pozostałych konkurentów w „Hell's Kitchen”? Jakie ma plany na przyszłość? Oto rozmowa wideo prosto po finale kulinarnego show!

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Pasja ponad wszystko
- To był istny rollercoaster emocjonalny. Było ciężko naprawdę. Nie dowierzam, że wygrałem, ale cieszę się, że tutaj jestem - mówi na gorąco po finale Witek Mondry. Zwycięzca óśmej edycji „Hell's Kitchen” nie zapomina o pozostałych uczestnikach, którzy brali udział w rywalizacji. - Ekipa była bardzo zżyta i będzie mi ich brakowało - dodaje w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go.

Szkoła życia
Dla 21-letniego kucharza obecność w programie była możliwością podpatrywania pracy szefa Mateusza Gesslera. - Nauczyłem się przede wszystkim dyrygowania ludźmi i pewności siebie - opowiada Witek Mondry. Zwycięstwo w „Hell's Kitchen” utwierdziło go w przekonaniu, że gotowanie to nie tylko jego pasja, ale i pomysł na życie. - O sobie dowiedziałem się tyle, że moja droga jest w kuchni. To jest to, co chcę robić. Tu chcę się spełniać i działać - podkreśla.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hells Kitchen Polska (@hellskitchenpolska)

Kolejne cele do zrealizowania
Oprócz prestiżowego tytułu, do najlepszego uczestnika trafił również czek o wartości 100 tysięcy złotych. - Część pieniędzy zostawię dla siebie, część wydam na podróż do Japonii. Małą część przeznaczę dla mojej szkoły, w której się rozwijałem i chciałbym się odwdzięczyć za to, co dla mnie zrobili - tłumaczy Witek Mondry. Jakie ma oczekiwania wobec stażu u Mateusza Gesslera? - Przede wszystkim chciałbym się nauczyć szybkiej pracy i nowych przepisów - stwierdza uczestnik.

Co jeszcze mówi o ósmym sezonie „Hell's Kitchen”? Zobacz wideo!

  

Dziękujemy za wspólne oglądanie 8. edycji programu Hell's Kitchen w Telewizji POLSAT!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat