2023-04-27

Ela Romanowska w programie „PrzeVoDnik” o serialu „Swaci”

W rozmowie z Jakubem Jusińskim popularna aktorka opowiada o roli w nowej produkcji komediowej oraz odkrywa kulisy jej powstawania. Ela Romanowska mówi także nieco szerzej o swoim musicalowym doświadczeniu i występach w spektaklach dla dzieci. Z jakich twórczych doświadczeń mogła korzystać w pracy nad serialem, który można oglądać w Polsat Box Go i dlaczego „Swaci” to znakomita rozrywka dla całej rodziny? Odpowiedzi w programie „PrzeVoDnik”. Zobacz!

Oglądaj Swaci online na polsatboxgo.pl.

Kim jest Ela Romanowska?
Aktorka teatralna i filmowa, prezenterka telewizyjna. Występowała w serialu „W rytmie serca”, w którym wcieliła się w rolę Ewy Grabińskiej. To artystka wielu talentów: swoje umiejętności taneczne zaprezentowała w piątej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, a w jedenastej odsłonie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” potwierdziła zdolności wokalne.

Zobacz rozmowę z Elą Romanowską w programie „PrzeVoDnik”:

O czym jest serial „Swaci”?
To propozycja pełna dobrego humoru i zabawnych sytuacji, rozgrywająca się głównie na urokliwej polskiej wsi. Rodzice Mai (Amelia Żuchowska) - Ania (Paulina Lasota) i Mateusz (Szymon Majchrzak) - decydują się na wakacje last minute. O pomoc w opiece nad córką proszą dziadków. W wyniku pomyłki przybywają zarówno pochodzący ze wsi rodzice Ani (Beata Schimscheiner, Paweł Koślik), jak i wielkomiejscy rodzice Mateusza (Monika Krzywkowska, Mariusz Kiljan). Obie rodziny wiele dzieli: tryb życia, wykształcenie i metody wychowawcze, ale łączy jedno - miłość do wnuczki, która stoi na straży jedności rodziny.

Jak obejrzeć serial „Swaci” w Polsat Box Go?
Nowe odcinki pojawiają się w Polsat Box Go od 7 kwietnia  w piątki w pakiecie Polsat Box Go Premium. Serial można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Ponadto w pakiecie Polsat Box Go Premium są dostępne m.in. pierwsze odcinki nowego serialu „Bracia” z Janem Fryczem, Piotrem Stramowskim, Mateuszem Kościukiewiczem, Damianem Kretem i Nikodemem Rozbickim w rolach głównych oraz całe sezony nowości serialowych ostatnich miesięcy: „Wotum nieufności” na podstawie powieści Remigiusza Mroza, komedii obyczajowej „Lulu” w reżyserii Kingi Dębskiej, thrillera psychologicznego „Matka” według pomysłu Igora Brejdyganta, łamiącej tabu komedii „Rodzina na Maxa” w reżyserii Marii Sadowskiej, satyrycznej opowieści politycznej „Sługa Narodu” oraz komedii „Domek na szczęście”.