2023-04-17

Martin Gimenez Castro: Wielki szacunek do Mateusza Gesslera

Argentyński sous chef w rozmowie z POLSAT.PL o prowadzącym „Hell's Kitchen”. Martin Gimenez Castro w 8. edycji został jednym z pomocników Mateusza Gesslera. Co ceniony przez gości i kolegów po fachu restaurator mówi o początkach ich znajomości? Jak pierwszy polski Top Chef opisuje ich relacje na planie zdjęciowym i poza nim? Kulinarny reality show w środę o godz. 21:10 w Polsacie.

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Restauracyjny sąsiad
Martin Gimenez Castro sztuki gotowania uczył się w Argentynie, a potem w Stanach Zjednoczonych, aż los przywiódł go do Polski. Jak poznał się z Mateuszem Gesslerem? - Pierwszy kontakt był przed nagraniem „Top Chef”. Znamy się ogólnie ze świata gastronomii, bo jest mały, a my mamy restauracje, które są oddalone sto metrów od siebie - tłumaczy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hells Kitchen Polska (@hellskitchenpolska)

Płynna współpraca
Martin Gimenez Castro w programie jest jednym z pomocników Mateusza Gesslera. - Gdy się spotkaliśmy tutaj, to widać dobrą chemię i świetną współpracę. Szanujemy się. Ja mam do niego jako szefa kuchni ogromny szacunek i czuję, że z wzajemnością. Nasza komunikacja jest bardzo fajna, naturalna, płynna - podkreśla.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hells Kitchen Polska (@hellskitchenpolska)

Na najwyższym poziomie
Argentyński kucharz, który od lat mieszka w Polsce, zwraca uwagę na wpływ szefa „Hell's Kitchen” na kulinarną mapę stolicy. - To osoba, która zmieniała gastronomię w Warszawie. Jego restauracje są bardzo dobrze oceniane, robią eventy na dużą skalę i to jest dla mnie coś ważnego. Nie każdy szef potrafi obsłużyć taką liczbę gości na takim poziomie jak Mateusz - zauważa ceniony restaurator.

  

Hell's Kitchen w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat