2023-02-16

Mateusz Gessler ocenia nowego pomocnika w „Hell's Kitchen”

Martin Gimenez Castro w oczach prowadzącego kulinarny show. Mateusz Gessler w wyjątkowej rozmowie z Polsat Go i POLSAT.PL opowiada o nowej postaci w kuchni programu. Jakie są jego atuty? Co dla szefa kuchni liczy się najbardziej? Co zwycięzca pierwszej edycji „Top Chef” może wnieść do „Hell's Kitchen”? Ósma edycja w środę o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT.

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatgo.pl.

Wyjątkowy pomocnik
W poskramianiu uczestników i koordynacji pracy pomagać będzie znany z siódmej odsłony show Robert Kondziela, ale też i nowy uznany szef kuchni. Martin Gimenez Castro pochodzi z Argentyny, ale od szesnastu lat mieszka i tworzy kulinarne cuda w Warszawie. Jego największy talent objawia się w daniach z owoców morza. - Jest pasjonatem. Kocha gościa, ma tę samą filozofię co ja - mówi Mateusz Gessler, dodając, że znają się ze sobą wiele lat.

Nie tylko ekspert
- Bardzo cieszę się, że dołączył do naszego zespołu. Martin jest świetnym kucharzem, ale też przede wszystkim świetnym człowiekiem - podkreśla prowadzący program „Hell's Kitchen”. - W kuchni spędza się tak dużo czasu razem, że warto mieć obok fajnego człowieka - dodaje. Na pytanie, co nowy sous chef wnosi do kulinarnego show, odpowiada z wigorem: argentyńską krew!

  

Hell's Kitchen w środę o godz. 21:00 Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat