2023-03-20

Robert Kondziela: Ten program cały czas mnie zaskakuje

Jeden z pomocników Mateusza Gesslera w specjalnej rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go. Robert Kondziela to mistrz gotowania z trzydziestoletnim doświadczeniem. Ale jak przyznaje, obecność w programie nieustannie dostarcza nowych wrażeń. Co mówi o uczestnikach ósmej edycji kulinarnego show i nowym sous chefie Martinie Gimenezie Castro? „Hell's Kitchen” w środę o godz. 21:10.

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Nowości na każdym kroku
Robert Kondziela miał okazję poznać format „od kuchni” w emitowanej na antenie Polsatu jesienią 2022 roku 7. edycji. - To nie jest szablonowy program. Wydawało mi się, że pierwszy sezon wiele mnie nauczy, ale kolejny cały czas zaskakuje. To jest największa frajda. W kuchni dzieją się całkowicie inne rzeczy. Nowi uczestnicy inaczej odbierają wiedzę. Staram się do nich dotrzeć, żeby szybko ją złapali - zaznacza.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Kondziela (@kondziela_robert)

Uszy otwarte na rady
A jak wygląda przyswajanie rad przez bohaterów ósmej edycji? - Różnie. Nieraz mam wrażenie, że chłoną to wszystko, a czasem jak grochem o ścianę. Na początku troszkę próbowali grać pod kamery, potem o nich zapomnieli. Zmęczenie też robi swoje. Wydaje mi się, że uczyli się, czy faktycznie to, co mówię, jest prawdą. Ale widzę, że uszy są otwarte. Nawet kiedy mówię do jednego uczestnika, to drugi podsłuchuje, bo wie, że ta wiedza jest przydatna - tłumaczy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hells Kitchen Polska (@hellskitchenpolska)

Cenna nauka
Nowym towarzyszem w pomaganiu uczestnikom jest Argentyńczyk Martin Gimenez Castro. - Od samego początku złapaliśmy super kontakt. Mamy wspólną pasję, rozmawiamy o gotowaniu, podróżach. To niezmierny fachowiec, troszkę inna kuchnia niż moja, ale jeżeli chodzi o ryby, to dużo się od niego uczę. Przekazujemy sobie wiedzę, gotujemy na zapleczu, doradzamy, wymieniamy poglądy, bo to jest najcenniejsze, żeby tę wiedzę zdobywać ze wszystkich stron - podkreśla posiadający ponadtrzydziestoletnie doświadczenie kucharz.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hells Kitchen Polska (@hellskitchenpolska)

Co jeszcze Robert Kondziela mówi o ósmej edycji „Hell's Kitchen”? Zobacz wideo!

  

Hell's Kitchen w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat