2023-04-06

Agnieszka Hekiert: Uwielbiam oglądać „Nasz nowy dom”

Wokalistka jazzowa i trenerka muzycznego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” gościem 282. odcinka programu. Lekcja emisji głosu, to jedna z niespodzianek dla pochodzących ze wsi Jabłońskie Kasi i Sebastiana. Jak wspomina to spotkanie i jakimi uczniami okazało się rodzeństwo? W rozmowie z POLSAT.PL Agnieszka Hekiert opowiada także o fascynacji produkcją oraz o tym, co łączy ją z prowadzącą Katarzyną Dowbor.

Oglądaj Nasz nowy dom online na polsatboxgo.pl.

Zamiana ról podczas lekcji
Kasia i Sebastian lubią muzykę i śpiew, więc Katarzyna Dowbor zorganizowała dla nich spotkanie z ekspertką od spraw wokalnych. - To była dla nich wielka niespodzianka - wspomina Agnieszka Hekiert. Rodzeństwo także zaskoczyło nauczycielkę. - Śpiewać miała Kasia, ale Sebastian tak się rozkręcił, ze nie chciał przestać. To istny showman, jakby się urodził na scenie - dodaje.

Wyjątkowa więź
Czego Agnieszka Hekiert życzy doświadczonej przez los dwójce? - Wszystkiego dobrego na nowej drodze. Żeby zawsze się wspierali. Relacja rodzeństwa jest bardzo ważna, bo w pewnym momencie życia mogą mieć tylko siebie. Jeżeli chodzi o ich muzyczny gust, to trochę ciężko o spotkanie, ale takie śpiewanie na głosy fajnie by ich rozwinęło i mogło zbliżyć do siebie - podkreśla.

„Nasz nowy dom” wzrusza i inspiruje
Dla trenerki wokalnej „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ta lekcja była wielką przyjemnością. - Uwielbiam oglądać „Nasz nowy dom”. Włączam program, kiedy tylko mogę. Pomoc, jaką otrzymują bohaterowie, jest niesamowita. Możemy sobie uzmysłowić, że żyjemy jak pączki w maśle - podkreśla. Lubi oglądać odcinki także ze względu na część remontową. - Można zainspirować się, jak coś zmienić w swoim domu - zaznacza.

Katarzyna Dowbor niczym... mama!
Agnieszka Hekiert w trakcie rozmowy przywołuje także temat podobieństwa z prowadzącą. - Śmieję się, że Katarzyna Dowbor to moja „mama programowa”. W internecie zauważają nasze podobieństwo i lubię wtedy wkręcać innych, że tak jest naprawdę - wyznaje.

„Nasz nowy dom” - sezon 20, zobacz odcinek 282:

Nasz nowy dom w czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat