2023-02-27

„Gliniarze”: Pierwsze sceny nowych postaci serialu. Zobacz!

Oliwia Bieniuk i Natalia Brudniak wkraczają do akcji! Ujawnione przedpremierowo fragmenty czternastego sezonu pokazują pierwsze spotkania ich postaci ze znanymi widzom bohaterami. Jakie wrażenie zrobią Julia Szwarc i Olga Lipska? Jak te dwie kobiety wpłyną na akcję serialu? „Gliniarze” od 27 lutego od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Polsacie.

Oglądaj Gliniarze online na polsatgo.pl.

Powrót śledczych
Czternasta seria zapowiada się ekscytująco. Już w pierwszym odcinku dochodzi do „spalenia” tajnego agenta, co stawia go w poważnym zagrożeniu. Dodatkowo jedna ze śledczych dowiaduje się, że czyha na nią stalker. Ale to nie koniec! W serialu pojawiają się nowe postacie. W jaki sposób zostają wprowadzone do akcji? Zobacz w ujawnionych fragmentach odcinków.

Kim jest Julia Szwarc?
Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, gra siostrzenicę komendanta Centralnego Biura Policji Roberta Szwarca, która zadamawia się w biurze i wprowadza nieco zamieszania. A jej obecność w serialu zaczyna się od kłótni, w dodatku na oczach funkcjonariuszy.

  

Olga Lipska - nowa w „Gliniarzach”
Szeregi detektywów zasila także nowa policjantka, w którą wciela się Natalia Brudniak. To właśnie ona staje się nową partnerką Adama Bogusza. Jak nowa policjantka odnajdzie się w Centralnym Biurze Policji? Jak wygląda ich pierwsze spotkanie? Kto na kim zrobił większe wrażenie?

  

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat