2023-02-02

Premiera 14. sezonu serialu „Gliniarze”. Co się wydarzy?

Nowe i mocne historie, oparte na autentycznych wydarzeniach w kolejnych odcinkach, które sprawiają, że ciężko oderwać się od ekranu. Tytułowi bohaterowie, aby rozwiązać skomplikowane sprawy, muszą wspinać się na wyżyny swoich umiejętności. Na ekranie także nowe postaci. 14. sezon serialu „Gliniarze” od 27 lutego 2023 roku w Polsacie.

Oglądaj Gliniarze online na polsatboxgo.pl.

Sezon pełen akcji
Jak zawsze widzowie serialu mogą oczekiwać nagłych zwrotów akcji, silnych emocji, głębokich wzruszeń oraz widowiskowych strzelanin, bójek i spektakularnych pościgów. W tej serii już od początku jest ostro. Bohaterowie mierzą się z bezwzględnymi handlarzami bronią, których pod przykrywką rozpracowywał detektyw Krzysiek Chrobociński. W innym odcinku napad na bank, podczas którego ranny zostaje jeden z klientów. Detektywi stają oko w oko z przebiegłym szefem gangu, który zlecając kradzież miał jeszcze inny ukryty cel... Co jeszcze? Ucieczka z konwoju policyjnego! Groźny przestępca chce zemścić się na detektywach wydziału. Czy mu się to uda? Czy jego działania wpłyną na destabilizację wydziału?

Nowe twarze
Do obsady serialu dołączyły nowe aktorki. Natalia Brudniak pojawia się w 14. sezonie jako detektyw Olga Lipska, która została nową funkcjonariuszką Centralnego Biura Policji. Drugą postać z wydziałem łączą tylko więzy krwi i relacje towarzyskie. Oliwia Bieniuk w roli Julii Szwarc, siostrzenicy szefa wydziału Roberta Szwarca, która zaprzyjaźnia się z Żanetą.

Sprawdzeni „Gliniarze”
Nowy sezon to jednak przede wszystkim powrót dobrze znanych i lubianych bohaterów. Widzowie niezmiennie będą mogli śledzić losy postaci odgrywanych przez znanych i lubianych aktorów. Powrócą Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Aleksander Mackiewicz, Monika Miller, Helena Chorzelska, Dariusz Dłużewski, Zbigniew Kozłowski i Przemysław Saleta.

Nowe odcinki 14. sezonu serialu „Gliniarze” od 27 lutego 2023 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat