2023-01-17

„Gliniarze”: Najpopularniejsze odcinki serialu w 2022 roku

Każdy epizod produkcji to nowe zagadki kryminalne do rozwiązania i nowe prywatne wyzwania policyjnych par. W 2022 roku bohaterowie mieli wiele groźnych, ciekawych, ale też zabawnych perypetii. Które z nich najbardziej zaciekawiły widzów? Sprawdzamy, jakich siedem odcinków serialu „Gliniarze” było najczęściej oglądanych w serwisie Polsat Box Go.

Miejsce 7: „Gliniarze” - odcinek 644: Ryzykowny układ śledczych
Matka zgłasza, że zaginęło jej dziecko. Policjanci jadą na miejsce, gdzie pracuje już ekipa dochodzeniowo-śledcza. Napastnicy uprowadzili samochód spod domu. Czy chłopiec jest przypadkową ofiarą zemsty na partnerze matki? Zresztą nie jest to jedyna tajemnica, bo kobieta ma coś do ukrycia. A Adam i Artur również mają swoje sekrety. I byłoby dla nich lepiej, gdyby nigdy nie wyszły na jaw…

Oglądaj Gliniarze odcinek 644 online na polsatboxgo.pl

Miejsce 6: „Gliniarze” - odcinek 706: Zapobiec kolejnym tragediom
Detektywi stają przed kolejnym trudnym wyzwaniem. Istnieje możliwość, że mierzą się z seryjnym mordercą. Muszą działać szybko, bo nawet niewielka zwłoka niesie ryzyko kolejnych ofiar. Pracy nie ułatwia Beata, która zaczyna węszyć w starych sprawach prowadzonych przez funkcjonariuszy. Atmosfera staje się coraz bardziej napięta…

Oglądaj Gliniarze odcinek 706 online na polsatboxgo.pl

Miejsce 5: „Gliniarze” - odcinek 646: Podwójne życie biznesmena
Miłosz Czajka i jego żona Magdalena szykują się do snu po męczącym dniu. Nagle ona słyszy hałas, jakby ktoś chodził po domu. Po chwili do ich sypialni wpada dwóch zamaskowanych, uzbrojonych mężczyzn, którzy oddają serię strzałów. Piękni i bogaci wydają się idealnym celem dla przestępców. Czy chodzi tu jednak wyłącznie o rabunek? A jeśli tak, to czemu sprawcy nie wynieśli z domu wszystkich cennych przedmiotów?

Oglądaj Gliniarze odcinek 646 online na polsatboxgo.pl

Miejsce 4: „Gliniarze” - odcinek 642: Groźny gang porywaczy w akcji
Porwanie, możliwość większej liczby ofiar i zorganizowana, bardzo brutalna grupa przestępcza - ta sprawa stawia na nogi całą komendę. Zagrożone jest nie tylko życie uprowadzonej, bo podczas pogoni za gangiem w niebezpieczeństwie znajduje się także dwóch policjantów. Ich przeciwnicy nie przebierają w środkach. Przed detektywami niezwykle trudna kryminalna zagadka.

Oglądaj Gliniarze odcinek 642 online na polsatboxgo.pl

Miejsce 3: „Gliniarze” - odcinek 702: Brutalne porwanie szefa CBP
Kiedy Robert Szwarc jedzie do swojego mieszkania, dwa samochody nagle zajeżdżają mu drogę. Wychodzą z nich mężczyźni w kominiarkach i każą szefowi CBP wysiąść z auta. Grożą, że jeśli nie będzie posłuszny, „dostanie kulkę”. Funkcjonariusz szarpie się z napastnikami, ale bezskutecznie. Zamaskowani oprawcy zakuwają go w kajdanki, zaklejają usta, pakują do samochodu i odjeżdżają. Dokąd zabierają Szwarca i czy uda się ocalić go od niebezpieczeństwa?

Oglądaj Gliniarze odcinek 702 online na polsatboxgo.pl

Miejsce 2: „Gliniarze” - odcinek 703: Uwolnić szefa od zarzutów
Detektywi muszą użyć swoich umiejętności i doświadczenia po to, aby oczyścić podejrzanego z zarzutów, a dopiero później znaleźć winnego. W kłopoty wpadł bowiem sam szef Centralnego Biura Policji Robert Szwarc. Akcja Gliniarzy jest nielegalna, a po piętach depczą im starzy wrogowie. Czy zespół dobrze wyjdzie na tym, że mimo wszystko chce trzymać się razem?

Oglądaj Gliniarze odcinek 703 online na polsatboxgo.pl

Miejsce 1: „Gliniarze” - odcinek 643: Niebezpieczeństwo na przystani
Naczelnik Wydziału Kryminalnego CBP Piotr Zarębski spędza urlop na łódce wraz ze swoją przyjaciółką Ireną. Niechcący stają się świadkami kłótni dwóch mężczyzn na pomoście. Łódź jednego z nich przecieka, więc policjant oferuje pomoc w naprawie. Gdy są razem na pokładzie, mężczyzna odbiera podejrzany telefon, a do tego naczelnik znajduje w jego torbie broń. Nie może przejść koło takiego odkrycia obojętnie...

Oglądaj Gliniarze odcinek 643 online na polsatboxgo.pl

Wszystkie odcinki serialu „Gliniarze” są dostępne w serwisie Polsat Box Go.