2023-01-30

„Gliniarze”: Nowa policjantka w CBP. Kim jest Olga Lipska?

Do ekipy śledczych dołączyła kolejna osoba. Poznaj jej życiorys i charakterystykę postaci. Co zmieni jej obecność w Centralnym Biurze Policji? Jakie nowe wątki wprowadzi, wkraczając do zgranego zespołu funkcjonariuszy? Dowiedz się też więcej o odgrywającej tę rolę aktorce Natalii Brudniak. Nowe odcinki czternastego sezonu serialu „Gliniarze” wiosną 2023 roku.

Oglądaj Gliniarze online na polsatboxgo.pl.

Nowa wśród „Gliniarzy”
Olga Lipska ma stopień aspirant sztabowej. Pochodzi z warszawskiej Pragi Północ. Funkcjonariuszka miała ciężkie dzieciństwo. Jej ojciec pił i znęcał się nad rodziną, a jej „znajomymi z podwórka” byli w większości dilerzy i złodzieje. Obracając się w takim towarzystwie, Olga odebrała twardą szkołę życia. Nauczyła się samodzielności, stała się sprytna i obrotna.

Misja życiowa
Widząc upadek wielu swoich znajomych, którzy kończyli w więzieniach lub na cmentarzach, zdecydowała się zmienić swoje życie. Do policji wstąpiła, aby ratować dzieci z takich rodzin jak jej własna. Początkowo pracowała w Wydziale do spraw Nieletnich, jednak przeniosła się do sekcji patrolowo-interwencyjnej. Jej szybki awans do Centralnego Biura Policji wzbudza podejrzenia u innych detektywów. Szczególną nieufnością darzy ją Rafalski (Łukasz Strzałka), który podejrzewa Olgę o „mocne plecy” i protekcję.

Natalia Brudniak
Odgrywająca tę rolę aktorka ma świetne predyspozycje do dołączenia do obsady. Ma 35 lat, ukończyła Studium Musicalowe we Wrocławiu. Przez dwadzieścia trzy lata trenowała karate shotokan, zajmuje się również pływaniem i jazdą na rowerze. Zna trzy języki - angielski, włoski i francuski. Widzowie Polsatu mogą kojarzyć ją z niewielkich ról w takich produkcjach jak „Pierwsza miłość”, „Akademik” czy „Komisarz Mama”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Brudniak (@bru.natka)

Nowe odcinki 14. sezonu serialu Gliniarze wiosną w Telewizji POLSAT

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat