2023-02-22

„Chyba Ty!”: Najzabawniejszy paradokument w Polsce

Ekipa programu „Kabaret na żywo. Nowy skŁad” wzięła na warsztat seriale paradokumentalne. Z czego żartują artyści i w jaki sposób? O czym są odcinki komediowej produkcji „Chyba Ty!”? Jakie sekrety skrywają bohaterowie? Co dzieje się, kiedy prawda wychodzi na jaw? Zobacz wideo! Drugi sezon w niedzielę o godz. 20:00.

Oglądaj Kabaret na żywo. Nowy skŁad online na polsatboxgo.pl.

„Chyba Ty!” - odcinek 1: Małżeństwo na skraju rozpadu
Czy operacja powiększenia piersi, na którą wybrała się żona do kliniki, może przynieść więcej szkód niż pożytku? Okazuje się, że tak! Agnieszka skorzystała na miejscu z promocji i zafundowała sobie także nową twarz. Krzysztof nie poznaje swojej ukochanej i nie potrafi się odnaleźć w tej sytuacji. Co może mu pomóc?

„Chyba Ty!” - odcinek 2: Żeby dwoje chciało naraz...
Małżeńskich problemów ciąg dalszy. Niskie pensje sprawiły, że uczący w liceum geografii Andrzej zmuszony jest dorabiać dzięki korepetycjom. Sfrustrowany i zmęczony chciałby wyżalić żonie. Ta jednak nie chce słuchać, a w głowie jej tylko miłosne igraszki...

„Chyba Ty!” - odcinek 3: Rodzinna tajemnica
Słowa „musimy porozmawiać” często zwiastują poważne problemy. Tym razem osią kłopotu była tajemnica, jaką Jadwiga i Stefan utrzymywali przed Karoliną. Choć wychowywali ją jako córkę, to w rzeczywistości nie byli jej biologicznymi rodzicami. Dlaczego się na to zdecydowali i nie wyznali jej wcześniej rodzinnego sekretu? I co z tą wiedzą zrobiła nastolatka?

„Chyba Ty!” - odcinek 4: Skąd ta niemoc?
Są takie dni, kiedy ciężko wstać z łóżka. Fryzjerka Marzena borykała się z jeszcze trudniejszą sytuacją, bo nie była w stanie podnieść się z kanapy. Na nic zdawały się prośby męża Bartka, który bez gotowania żony zaczął się odżywiać chipsami i piwem. W końcu odwiedziny szefowej skłoniły ją do poszukania pomocy u psychologa.

„Chyba Ty!” - odcinek 5: Gra w chowanego
Paulina jest w szóstym miesiącu ciąży, ale jako że odkłada wszystko na później, nie powiedziała o tym mężowi. Co na to Wiktor? Wydaje mu się, że wszystko wie. - Wzdęcia to straszna rzecz - podsumowuje swoje obserwacje. Kiedy prawda wyjdzie na jaw?

„Chyba Ty!” - odcinek 6: Wysokie tempo życia
Jacek nie cierpi czekać ze wszystkim na ostatnią chwilę. Ostatnio jednak podkręcił tempo swoich działań i pewnego dnia żona Beata nakryła go na ubieraniu choinki. A to była dopiero połowa września. Co było dalej?

Kabaret na żywo. Nowy skŁad w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat