2023-02-02

„Kabaret na żywo. Nowy skŁad”: Drugi sezon od 5 marca

Niedzielne pasmo stacji z elitą polskich formacji, które uwielbiają bawić widzów swoimi żartami. Na scenie programu Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret Zdolni i Skromni, Kabaret Paranienormalni, Agnieszka Litwin i Przemek „Sasza” Żejmo z Kabaretu Jurki oraz Wojtek Tremiszewski. W roli prowadzących „Kabaret na żywo. Nowy skŁad” Ewa Błachnio i Piotr Gumulec. Drugi sezon w niedzielę o godz. 20:00 na antenie Polsatu!

Oglądaj Kabaret na żywo. Nowy skŁad online na polsatboxgo.pl.

Co w drugim sezonie?
„Nowy skŁad” zadebiutował w programie „Kabaret na żywo” na antenie Polsatu wiosną 2022 roku. W drugim sezonie pewne rzeczy są niezmienne: to cotygodniowa porcja premierowych skeczy, nowe cykle oraz coś, na co czekają zarówno artyści, jak i widzowie. To „Fakty Autentyczne”, czyli przegląd najświeższych informacji z kraju i świata z dużą dozą ironii i satyry.

Twórcy programu
W cyklu dobrze znane widzom formacje: Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret Zdolni i Skromni, Kabaret Paranienormalni, Agnieszka „Marylka” Litwin oraz Przemek „Sasza” Żejmo z Kabaretu Jurki oraz Wojtek Tremiszewski. W roli prowadzących duet Ewa Błachnio oraz Piotr „Guma” Gumulec.

  

Kabaret na żywo. Nowy skŁad w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat