2023-01-25

„Nowy skŁad”: Top 10 skeczy pierwszego sezonu programu

Najchętniej oglądane scenki z kabaretowego show Polsatu w serwisie YouTube. Najwięcej odsłon zgromadziły skecze, których autorami są Kabaret Chyba, Kabaret Zdolni i Skromni, Kabaret Czesuaf, a także znakomici goście specjalni pierwszego sezonu programu „Kabaret na żywo. Nowy skŁad”: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret K2 i Robert Korólczyk. Które poruszane przez artystów tematy bawią najbardziej? Zobacz wideo!

Oglądaj Kabaret na żywo. Nowy skŁad online na polsatboxgo.pl.

Robert Korólczyk - „Moje dziecko”
Cykl „Kabaret na żywo. Nowy skŁad” w jednym z odcinków odwiedził dobrze znany fanom kabaretu Józek Gąsienica. Postać, którą wykreował lider Kabaretu Młodych Panów, podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat pociech i problemach, jakie są z nimi związane.

Kabaret Czesuaf i goście - „Akcja”
Pochodząca z Poznania formacja sparodiowała działanie specjalnej grupy operacyjnej. Jej zadaniem było złapanie groźnego gangstera Arbuza, ale w całą sytuację niespodziewanie wmieszała się... sąsiadka poszukiwanego. W jaki sposób i do czego to ostatecznie doprowadziło?

Kabaret Chyba i goście - „Poloniści”
Przebiegły mąż zasymulował chorobę, aby wywinąć się ze wspólnego wyjazdu z żoną i teściową. Gdy tylko zatrzasnęły się drzwi momentalnie ozdrowiał, a mieszkanie było wolne tylko przez chwilę. Na imprezę wpadli jego koledzy.

Kabaret K2 - „Za wcześnie”
Co dzieje się, jeżeli ktoś zbytnio pospieszy się z powrotem do domu? „To nie tak jak myślisz!”. Ale mleko się rozlało i trzeba było skonfrontować się w uczuciowym trójkącie złożym z kobiety i dwóch mężczyzn. Na jaw wyszły rozmaite tajemnice...

Kabaret Zdolni i Skromni - „Tinder”
Poszukiwanie miłości w obecnych czasach nie jest łatwe. Nawet jeżeli z pomocą przychodzi nam do tego specjalna aplikacja. No właśnie, czy na pewno można uznać, że ułatwia spotkanie właściwych osób? Jakie problemy pojawiają się we współczesnym randkowaniu?

Kabaret Zdolni i Skromni i goście - „Ruska armia”
Start emisji pierwszego sezonu programu „Kabaret na żywo. Nowy skŁad” przypadł krótko po rosyjskiej inwazji na Ukrainę. W tych trudnych chwilach jedna z formacji rozpoczęła cały cykl dotyczący wojsk agresora. Bo humor od zawsze był jednym ze sposobów na podniesienie na duchu.

Kabaret Czesuaf i goście - „Wigilia firmowa”
Organizacja z pozoru prostego wydarzenia może okazać się podchwytliwa. Szczególnie, jeżeli ma się odbyć... w marcu. Przecież bliżej wtedy do Wielkanocy! To gwarantuje komedię pomyłek. A do tego wszystkiego w drodze na imprezę był striptizer w stroju Świętego Mikołaja.

Nowy skŁad i goście - „Szkoła na peryferiach. Dziennik”
Z otwierającego każdy odcinek cyklu najpopularniejszy był odcinek, w którym gościli Robert Górski i Rafał Zbieć z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Pierwszy z nich w roli ojca, a drugi jako syn Mariusz, który pozmieniał sobie stopnie. Jaki finał miała wizyta u dyrektora?

Kabaret Moralnego Niepokoju - „Zły sen”
Goście specjalni trzeciego odcinka w najwyższej formie. Wszystko zaczęło się od koszmaru małżonki, która miała pretensje do partnera za zachowanie... we śnie. Choć Zygmunt starał się to wytłumaczyć, to dalej nie było lepiej...

Kabaret Chyba i goście - „Testament dziadka”
Ta scenka była hitem nie tylko finałowego odcinka, ale i całego emitowanego wiosną 2022 roku pierwszego sezonu. Trójka wnucząt była gotowa na ostrą rywalizację, aby wpłynąć na ostatnią wolę leżącego w szpitalnym łózku staruszka. O wszystkim miała zadecydować analiza ich żyć, którą przeprowadziła babcia.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat