2023-02-16

„Gliniarze”: Zaskakująca scenka z planu nowego sezonu serialu

Takich ich nie widać na ekranach! Ewelina Ruckgaber i Piotr Mróz w przerwie zdjęć na planie zaprezentowali dialog jak z kabaretu. Aktor grający Kubę Roguza udziela wywiadu swojej koleżance, która wcieliła się w rolę dziennikarki. W jaki sposób chciał rozśmieszyć serialową Natalię Nowak? Czy mu się to udało? Nowe odcinki serialu „Gliniarze” od 27 lutego od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Polsacie.

Gliniarze nie całkiem serio
W kontrze do swojej roli w serialu Ewelina Ruckgaber na swoim profilu często zamieszcza komediowe wprawki i śmieszne inscenizacje. Tym razem sprowokowała swojego nieco poważniejszego kolegę do szybkiego nagrania, które pokazało jego kabaretowy talent. Piotr Mróz zupełnie wyszedł z roli policyjnego twardziela, zaskoczył ją i rozbroił swoją kreacją.

Wywiad o tajnikach sztuki aktorskiej
Na nagraniu, Ewelina Ruckgaber udaje dziennikarkę, która pyta aktora, jak sobie radzi na planie „Gliniarzy”. - Moje zadanie to... w sumie ja ją naśladuję i jakoś to dźwigam. Patrzę, co ona robi i wtedy to jakoś wszystko mi wychodzi - mówi wskazując na koleżankę z planu, którą nazywa czule „Mordziatą”. Jaki jest finał tego filmiku?

  

„Gliniarze” w akcji
Wideo doskonale pokazuje, jak swobodna, przyjacielska atmosfera panuje podczas nagrań serialu. A także jest dowodem na to, że praca na planie wre. Nowe przygody policyjnych par wiosną w Polsacie!

Gliniarze od 27 lutego od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat