2023-02-13

Stalkerka w serialu „Gliniarze”. Ewelina Ruckgaber komentuje!

Natalia Nowak w kłopotach w czternastym sezonie popularnej produkcji. Zobacz wideo! Ewelina Ruckgaber ujawnia wydarzenia z życia swojej bohaterki. Kim będzie osoba prześladująca policjantkę i jak zareagują na nią fani? Co jeszcze zdradza aktorka w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go? Czy lubi szybkie tempo pracy nad produkcją? Nowe odcinki od 27 lutego od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.

Oglądaj Gliniarze online na polsatboxgo.pl.

Uporczywie nagabująca bohaterka
Natalię Nowak w wiosennych odcinkach czekają nowe wyzwania. Ewelina Ruckgaber nie kryje ekscytacji, kiedy opowiada o szczegółach fabuły. - Moja postać będzie miała stalkerkę, która bardzo namiesza w jej życiu. To jest moim zdaniem świetny wątek - podkreśla aktorka, która doskonale odnajduje się w mocnych scenach. Akcja serialu „Gliniarze” w czternastym sezonie jej zdaniem jest pełna zwrotów akcji. - Myślę, że jak widzowie dowiedzą się, kto to jest, to będą w niezłym szoku - dodaje.,

Praca na wysokich obrotach
- Bardzo się cieszę z tego, że ta praca jest, biorąc pod uwagę inflację - mówi z przymrużeniem oka Ewelina Ruckgaber, pytana o intensywne dni zdjęciowe. Gwiazda przyznaje, że odpowiada jej wysokie tempo nagrań. - Źle się czuję, jak za długo siedzę w domu - komentuje i cieszy się, że sposobu, w jaki rozwija się postać jej bohaterki. - Wątek prywatny jest bardzo fajnie napisany. Mogłam pokazać wachlarz emocji - podsumowuje serialowa Natalia Nowak.

  

Gliniarze od 27 lutego od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat