2023-02-11

„Rodzina na Maxa”: Recenzje serialu? „Tego jeszcze nie było”

Co o nowej komediowo-obyczajowej produkcji piszą krytycy oraz widzowie? Zaskakujące perypetie bohaterów przed emisją na antenie stacji miały swoją premierę w serwisie Polsat Box Go. Serial spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem oglądających. Na co dokładnie zwrócili oni uwagę? „Rodzina na Maxa” w sobotę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oglądaj Rodzina na Maxa online na polsatboxgo.pl.

Przed emisją w telewizji
„Rodzina na Maxa” miała swoją premierę w Polsat Box Go 9 września 2022 roku. Co piątek w serwisie pojawiały się nowe odcinki pierwszego sezonu. Serial od razu spodobał się widzom i recenzującym produkcję dziennikarzom. Co podkreślają w swoich opiniach?

Idealna propozycja dla...
„Tym, co ma szansę zwrócić uwagę widzów i zatrzymać ich na dłużej jest zdecydowanie podejmowana tematyka. Choć wątek miłości był już eksploatowany na wiele sposobów, w produkcjach wciąż dość rzadko pokazuje się uczucia łączące pary, które dzieli spora różnica wieku, a zwłaszcza przypadki, gdy to partnerka jest dużo starsza od swojego wybranka” - podkreśla „Świat Seriali”. „To idealna propozycja, dla tych, którzy stracili nadzieję na znalezienie prawdziwej miłości, takiej, która pozwala walczyć z przeciwnościami i która nie zna granic. Bo miłość w produkcji Marii Sadowskiej jest na pierwszym miejscu” - zaznacza serwis, który jako zaletę wskazuje także obsadę.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maksymilian Zieliński (@maksymilian_zielinski)

Serial, jakiego wcześniej nie było
Z wielkim entuzjazmem swoją recenzję rozpoczyna wprost.pl. „Serial, jakiego jeszcze na naszym rodzimym rynku nie było” - można przeczytać w artykule. „Bawi, wzrusza, przełamuje tabu i przede wszystkim napawa optymizmem. W każdej z postaci odnajdziemy cząstkę siebie - czy to z teraźniejszości, czy z minionych lat” - podkreślono, opisując, co czeka widzów produkcji „Rodzina na Maxa”.

Świetna propozycja na wieczór
Komediowo-obyczajowa produkcja przypadła do gustu najważniejszym odbiorcom, czyli widzom. „Świetny serial, pełen ciepła, przyjaźni i miłości. Idealny na wieczory z kubkiem herbaty”, „Pierwszy odcinek nadspodziewanie dobrze wyszedł, bardzo zabawny” „Świetna obsada, miło się ogląda” - napisali w Internecie.

  

Rodzina na Maxa w sobotę o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat