2021-11-19

Komediowo-obyczajowy serial Polsatu „Rodzina na Maxa”

Nowa produkcja stacji w gwiazdorskiej obsadzie, która z przymrużeniem oka porusza poważne tematy związane z miłością i rodzicielstwem. W rolach głównych: Nikodem Rozbicki, Anna Smołowik i Ewa Kasprzyk, którym towarzyszą między innymi Helena Sujecka, Sonia Bohosiewicz i Grzegorz Małecki. „Rodzina na Maxa” w sobotę o godz. 21:00 w Polsacie.

Oglądaj Rodzina na Maxa online na polsatboxgo.pl.

O czym jest serial „Rodzina na Maxa”?
To komediowo-obyczajowa produkcja, która z przymrużeniem oka opowiada o rodzinie, nieoczekiwanej namiętności i... różnicy wieku. Bohaterem jest 25-letni Max, który pewnego dnia spotyka kobietę swoich marzeń, Karolinę (Anna Smołowik), i sam nie wie, jak szybko się zakochuje. Ale ideał nie jest aż tak „idealny” - to matka trójki dorastających dzieci, mieszkająca pod jednym dachem z eksteściową (Ewa Kasprzyk). Ani dzieci, ani eksteściowa nie będą zachwyceni pojawieniem się Maxa. Ale on nie podda się tak łatwo! Dlatego naprawdę warto śledzić zaskakujący finał tej historii.

Znakomita obsada
W serialu zobaczymy doskonałe kreacje aktorów, którzy przyzwyczaili nas do dobrego kina. Pragmatyczna pod każdym względem siostra głównej bohaterki to Sonia Bohosiewicz, jej męża zagra Grzegorz Małecki, a w rolach dzieci Karoliny pojawią się: Mila Jankowska („25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”), Zofia Świątkiewicz („Ostatni komers”) oraz Maksymilian Zieliński („Ciemno, prawie noc”, „Młyn”). W pozostałych rolach wspaniali aktorzy młodego pokolenia m.in. Ina Sobala, Zosia Stafiej, Filip Orliński.

Twórcy produkcji
Producentem serialu jest firma TFP, producent filmów („Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”, „Czarny młyn”) i seriali („Mecenas Porada”, „Osaczony”). Za reżyserię odpowiada Maria Sadowska („Dziewczyny z Dubaju”, „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Dzień kobiet”). Autorem zdjęć jest Marek Traskowski.

  

Rodzina na Maxa w sobotę o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat