2023-02-01

Maria Sadowska: „Rodzina na Maxa” łamiąca kulturowe tabu

Popularna artystka opowiada o pierwszym reżyserowanym przez siebie serialu. Jak mówi Maria Sadowska, historia Karoliny i Maksa to opowieść w lekkiej formie, ale na poważne tematy oraz okazja, aby zweryfikować swoje wyobrażenia na temat świata. Ale jej zdaniem komediowa produkcja to także rozrywka dla całej rodziny! „Rodzina na Maxa” w sobotę o godz. 21:00 do Polsatu.

Oglądaj Rodzina na Maxa online na polsatboxgo.pl.

Odważne kobiety
Akcja serialu zaczyna się, kiedy pomiędzy Karoliną a Maxem budzi się namiętność, choć dzieli ich różnica wieku i styl życia. - Historia wydała mi się bardzo ciekawa, bo ja przede wszystkim bardzo lubię opowiadać o kobietach i o tym, jak one przekraczają pewne kulturowe tabu - mówi Maria Sadowska.

W komediowym stylu
Relacja młodego barmana i matki trójki dzieci, która dodatkowo mieszka z eksteściową, obfituje w wiele zabawnych sytuacji. - To opowieść w lekkiej formie o dużej patchworkowej rodzinie. Miłość kwitnie, ale nie jest lekko, bo społeczeństwo to ocenia. Jest masa różnych omyłek - podkreśla reżyserka. - W obsadzie są wspaniali aktorzy, którzy fantastycznie sobie z tym radzą. Anna Smołowik ma w sobie naturalny dowcip, poczucie humoru, dystans do siebie - dodaje.

Inne spojrzenie na świat
Jaki jest cel produkcji „Rodzina na Maxa”? - To rozrywka dla całej rodziny, ale może będzie to także okazja do rozmów, również z dziećmi. Może zachęci to niektórych do przekraczania granic, które mamy w głowach i które narzuca nam społeczeństwo - zaznacza Maria Sadowska.

  

Rodzina na Maxa w sobotę o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat