2023-02-01

Nikodem Rozbicki: Pokazujemy, że rodzina może być „na maxa”

Jeden z głównych bohaterów o nowym komediowo-obyczajowym serialu Polsatu. Nikodem Rozbicki jako Max, który z wzajemnością zakochuje się w starszej od niego Karolinie. Razem muszą mierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Czy ich uczucie jest w stanie to przezwyciężyć? W jaki sposób może funkcjonować ta specyficzna „Rodzina na Maxa”? Odpowiedź w sobotę o godz. 21:05 w Polsacie.

Oglądaj Rodzina na Maxa online na polsatboxgo.pl.

W nowej życiowej roli
W serialu widzowie mogą obserwować przemianę, jaka zachodzi w młodym barmanie pod wpływem spotkania Karoliny. - To poznanie zmienia jego świat, podejście do wielu spraw. I stawia przed nim spore wyzwania - mówi Nikodem Rozbicki. Wśród nich jest kwestia ojcostwa nad trójką dzieci Karoliny, która mieszka ze swoją... eksteściową!

Zgrany duet bohaterów
W postać doświadczonej przez życie Karoliny wciela się Anna Smołowik. O współpracy z artystką Nikodem Rozbicki wypowiada się w samych superlatywach. - Tworzymy zgrany duet. Jest coś bardzo fajnego w tym układzie sił - mówi.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Atuty produkcji
Dlaczego, zdaniem aktora, warto oglądać serial i co mu się w nim najbardziej podoba? - Jest dobrze napisany, ze świetną obsadą i reżyserką. Ładna opowieść, za którą, mam nadzieję, widzowie będą chcieli podążać. Fajnie bawić się tą rolą, budować Maxa i próbować udowodnić, że rodzina może być „na maxa” - zaznacza.

  

Rodzina na Maxa w sobotę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat