2023-02-11

Sonia Bohosiewicz i Grzegorz Małecki: Spełnione marzenie i...

Aktorzy opowiadają, jakie są dla nich atuty grania w serialu Polsatu „Rodzina na Maxa”. W produkcji tworzą małżeństwo, które - choć się kocha - musi sobie radzić z różnicą charakterów. Grzegorz Małecki jest niezwykle zadowolony, że jego ekranową partnerką została Sonia Bohosiewicz. A co na ten temat mówi popularna aktorka? Premierowe odcinki produkcji od 4 marca w sobotę o godz. 21:00 w Polsacie.

Oglądaj Rodzina na Maxa online na polsatboxgo.pl.

Zgrana para?
Jednym z czynników powodzenia produkcji jest odpowiedni dobór aktorów do ich postaci. Jak jest w serialu „Rodzina na Maxa”? - Spełnia się moje największe niespełnione dotąd życiowe marzenie, czyli jestem z Sonią - mówi z uśmiechem Grzegorz Małecki. - Mnie też to szalenie cieszy, ale przyznam, że kilka razy udało nam się zagrać parę - podkreśla Sonia Bohosiewicz.

Zwariowane małżeństwo
Aktorzy kreują postaci Julii i Marka, odpowiednio siostry i szwagra głównej bohaterki, Karoliny. - Jesteśmy taką parą lekko zwariowanych nuworyszy, ale bardzo się kochających i lubiących, chociaż często się ze sobą droczymy - zaznacza Grzegorz Małecki. - To dodaje pikanterii naszemu związkowi. Dzieci nie mamy, więc jest czas na pikanterię - mówi z przymrużeniem oka jego ekranowa partnerka.

Atuty produkcji
Wcielający się w drugoplanowych bohaterów serialu „Rodzina na Maxa” aktorzy podkreślają duże zadowolenie z udziału w produkcji, choć wskazują różne czynniki. - Mnie ten serial podoba się z tego powodu, że łamie bardzo dużo przeróżnych konwenansów - koncentruje się na fabule Sonia Bohosiewicz. - W przeciwieństwie do planów innych seriali w tym kraju, tutaj naprawdę wszyscy się lubią - podkreśla dobrą atmosferę podczas nagrań Grzegorz Małecki.

  

Rodzina na Maxa w sobotę o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat