2022-11-30

„Pierwsza miłość” - odcinek 3508: „Żeby nie było problemów”

Kazanowa jest zaskoczona widokiem Melisy i nabiera pewnych podejrzeń co do powodu jej pojawienia się w Wadlewie. Mieszkańcy wsi szybko orientują się, że kobieta jest ciocią małego Bożydara. Przyjezdna zapewnia, że ma dobre i pokojowe zamiary. Ojciec dziecka, czyli James zapomniał jednak uprzedzić o niezapowiedzianej wizycie. Co na to Seweryn?

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Janek zostaje wezwany do stacji Fajna TV. Okazuje się, że widzom nie spodobało się manipulowanie prywatnymi tragediami uczestników reality show. Szef oferuje dziennikarzowi korzystne warunki pracy w zamian za pomoc w przywróceniu dobrego wizerunku stacji. Bartek próbuje podnieść Ewelinę na duchu podczas widzenia w więzieniu. Ukochana jest jednak zbyt przygnębiona tym, co stało się ze współosadzoną. Mężczyzna z zaskoczeniem odkrywa, że wie, kim jest kobieta przebywająca w celi razem z Eweliną.

Samuel namawia Weronikę na wspólny wyjazd. Stawia ją przed trudnym wyborem. Ona, choć czuje, że ponownie zbliżyli się do siebie, uważa, że nie może tego zrobić Kacprowi.

Marta ma obawy, jak przebiegnie rozprawa w sądzie i czy będzie w stanie funkcjonować przez tych kilka ciężkich dni. Janek stara się ją wesprzeć i daje kilka rad, które sam stosował, gdy był w trudnych chwilach. Jest jednak w szoku, odkrywając, że Marta nielegalnie kupiła broń, aby czuć się bezpieczniej.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.