2022-11-24

„Pierwsza miłość” - odcinek 3504: Warto się narażać?

Bartek tęskni za Eweliną i bardzo chce ponownie ją zobaczyć. Ukochana opowiada mu o nowej współosadzonej, która ma przed sobą trudny czas. Roma absolutnie nie ma zamiaru jej go ułatwiać i cały czas podejrzewa, że coś przeciwko niej knuje. Izabela wpada na pewien plan, do którego realizacji potrzebuje współpracy życzliwej koleżanki z celi.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Szef Baśki nie jest zadowolony z materiału dotyczącego reality show. Reżyserka ma jak najszybciej wymyślić coś, co doda odcinkom pikanterii i podniesie oglądalność. Marzena obawia się, że jej niechlubna przeszłość wyjdzie na światło dzienne, aby tylko wzbudzić zainteresowanie widzów. Najchętniej zrezygnowałaby z udział, ale okazuje się, że uczestnicy podpisali bardzo niekorzystne umowy. Czy mogą liczyć na pomoc Janka? Piotrek jest wściekły, że Anka bez pytania przeczytała skrypt Miłki, gdzie opisuje jego związek z Amelią. Jest pewien, że ta powieść nigdy nie powinna zostać wydana. Postanawia spotkać się z nią w tej sprawie.

Lucynka jest zdeterminowana, żeby odnaleźć matkę Lusi i obmyśla plan poszukiwań. Niespodziewanie dostaje zaproszenie na ślub w Wadlewie. Nie zna pary młodej, ale okazuje się, że zaproszenie ma związek z uczestnictwem Kaśki w reality show. Tymczasem Miłka niby przypadkiem nawiązuje znajomość z Karolem.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.