2022-11-21

„Pierwsza miłość” - odcinek 3501: Jak poczuć się pewniej?

0

Emilka i Marta próbują spisać zeznania do rozprawy sądowej Mateusza. Okazuje się to niełatwym zadaniem. Porwana przez mężczyznę, przetrzymywana i maltretowana w domku na odludziu nadal zmaga się z traumą. Podczas treningu na siłowni zbyt intensywnie odreagowuje stres. Kinga martwi się kondycją i stanem psychicznym przyjaciółki.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Skruszony Wenerski przeprasza Marysię za to, że mógł dać jej powód, aby myślała, że ją opuścił. Postanawia zabrać ukochaną do siebie. W jego mieszkaniu Marysię zastanawiają świeże plamy po farbie i próbuje dowiedzieć się, skąd się tu wzięły.

Malwina spotyka się potajemnie z Maxem, ale ich schadzka nie zostaje jednak niezauważona.

Anka podziwia nowy apartament Filipa i pyta go o relacje jej matki z jego ojcem. Chce wiedzieć, czy to możliwe, że Laura i Jakub czują coś do siebie. Biały dowiaduje się, że Anka spędziła noc u Filipa. Szykuje się trudna rozmowa.

Barbara stara się przekonać Janka, że jej też zależy na uczestnikach programu, a nie na samej oglądalności i skandalach. Proponuje, żeby do skłóconych Tecławów zamówić wizytę terapeuty, którego opłaci stacja, a małżeństwo będzie miało szansę na rozmowę pod okiem specjalisty.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze