2022-11-22

„Pierwsza miłość” - odcinek 3502: „Zajmiemy się po naszemu”

0

Zazdrosny Biały zwierza się Sebastianowi z jego obaw co do Filipa i nieczystych zamiarów wobec Anki. Szef uspokaja go i udziela kilku dobrych rad. Przekonuje Kamila, że bardzo go ceni. Uważa, że jest młodym człowiekiem z dużym potencjałem i traktuje go niczym młodszego brata. Chłopak nie jest pewny czy rzeczywiście nie ma się czym przejmować.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Kinga jest wdzięczna Jankowi za to, że porozmawiał z Martą w sprawie tego, co przeżywa po porwaniu. Jej partner, który również wiele razy był w niebezpieczeństwie, potrafi lepiej dotrzeć do przyjaciółki i dać jej kilka rad, które mu pomogły.

Dorota z Tosią odwiedza Lucynkę, która bardzo cieszy się na ich widok. Rozmowę przerywa Szymon, który przyjechał z prezentem dla Lusi. Lucynkę martwi fakt, że matka dziewczynki nie zrzekła się praw nad córką. Utrudnia to staranie się o adopcję. Zdeterminowana kobieta ma jednak pewien chytry plan.

Wenerski jest wściekły na Filipa za kradzież jego karty i wynajęcie o wiele za drogiego apartamentu niż się umawiali. Rozpieszczony syn nie poczuwa się do winy i prowokuje ojca swoim zachowaniem. Wprost mówi mu, co myśli o jego życiu prywatnym oraz kobietach, które pojawiły się w jego życiu. Zapowiada się kolejne burzliwe starcie między nimi.

Jessica martwi się, że przez brak przebojowości Marzeny, obie przegrają w programie. Wspomina swój pobyt u Tecławów, u których wzbudzała skrajne emocje. Kobieta postanawia wyjawić jej swój kontrowersyjny plan na to, jak podnieść oglądalność.

Zaskoczonego Piotrka odwiedza Miłka, która wyznaje mu swoje uczucia i tłumaczy sprawę napisanej powieści o jego przeszłości. Czy ich relacje poprawią się?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze