2022-11-23

„Pierwsza miłość” - odcinek 3503: Niedyskretne sytuacje

Do Marysi docierają niepokojące plotki na temat Weroniki i Samuela. Słucha doniesień i zastanawia się, czy ujawnić Kacprowi, o czym szepcze za plecami personel kliniki. Gdy spotyka na korytarzu jego żonę, postanawia sprawdzić, co będzie miała jej do powiedzenia o swoim życiu uczuciowym w miejscu pracy. Kochankowie znów mają powód do rozmowy.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Właściciel apartamentu zaskakuje Filipa swoją nagłą decyzją. Wygląda na to, że organizowanie imprezy to nie był najlepszy pomysł. Jednak czy na pewno chodzi tylko o to? Rodzice mają już dość wybryków syna i nie chcą mu po raz kolejny pomagać. Pomocną dłoń niespodziewanie wyciąga do niego Biały.

W Wadlewie Śmiałek jest niezadowolony z tego, jakie zamieszanie wywołuje w życiu mieszkańców reality show, w którym biorą udział. Postanawia przedsięwziąć pewne kroki.

„Arczi” pomaga Michałowi w jego powrocie do formy. Ten okazuje się niełatwym pacjentem. Nie wiadomo czy rehabilitacja przyniesie oczekiwane efekty.

Tomek słyszy plotki na temat nowej znajomości Jolki. Postanawia zrobić prawo jazdy i prosi mamę o opłacenie kursu. Kinga jest ciekawa, co skłoniło syna do nagłej chęci nauki prowadzenia pojazdu.

Anita zauważa Janka w budynku stacji telewizyjnej po tym, jak został z niej zwolniony. Niepożądana obecność bardzo ją niepokoi. Chce dzwonić po ochronę, co oznacza spore kłopoty.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.