2022-11-29

„Pierwsza miłość” - odcinek 3507: Gdy potrzebna pomoc

Zrozpaczony upokorzeniem Stach, podejmuje niełatwą decyzję i w emocjach wyjeżdża z Wadlewa. Mężczyzna jest zdruzgotany, unosi się honorem, oszołomiony wsiada do samochodu i opuszcza wieś. W tym czasie pewien niezapowiedziany gość zmierza właśnie w tamtym kierunku. To Melisa, która nagle łapie gumę i stoi przy poboczu, szukając wsparcia.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Mieszkańcy Wadlewa próbują wrócić do normalności po finałowym odcinku reality show. Jednak nie tak łatwo zapomnieć o skandalu, do którego doszło na wizji. Wszyscy zastanawiają się też, kto wygrał główną nagrodę pieniężną po głosowaniu widzów.

Brian miło spędza czas z Ulą, którą poznał w Wadlewie. Jest coraz bardziej zafascynowany nową znajomością. Czy przerodzi się to w coś większego?

Oskar martwi się, że Kalina przepracowuje się, po tym, jak przejęła obowiązki Artura. Mimo że część pracy zlecono Sandrze, jego partnerka nie ufa jej i po nocach sprawdza wszystkie dokumenty jeszcze raz.

Julita mówi zaskoczonej Olce, że umówiła się z kolegą Filipa. Przyjaciółka nie rozumie, dlaczego ta chce zerwać z Sebastianem i wybrała kogoś, kto jej zdaniem nie dorasta mu do pięt. Okazuje się, że nie tylko koleżance nie podoba się ten pomysł.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.